Ferrari potvrdilo príchod dvoch veľkých mien z Mercedesu. Tím posilnia Serra a D’Ambrosio | Magazín F1 - F1online.sk

Ferda si sedi na kabli. nehajim Kena, kritizujem tvoj pohlad.

4 Likes

Rekl bych ze @Ferda vadi fakt, kdyz chces zaujmout tak nekdo pravdepodobne nemocny jde a fyzicky se znetvori a necha se fotit jako atrakce. Pak prijdou media a zacnou ty lidi glorifikovat, decka na to koukaji a mysli ze je to cesta.

3 Likes

tak nech sa potom vyjadri. Vyjadril sa, ze Ken je zruda. Kazdy, kto ma hodnoty nastavene aspon trocha normalne povazuje za zrudu nieco uplne ine, nie tajtrlika, ktoremu ide o pozornost.

Záleží jak moc toho trenéra potřebuješ. Jak moc času míníš v tělocvičně trávit. Já obecně dávám více přednost přirozenému pohybu, ale kamarádka která měla loni sedmdesát se rozhodla, že ji chybí pohyb, když už nechodí do práce, tak začala chodit do tělocvičny a moc si pochvaluje jak dobře ji trenér pomáhá radama.

Nevím jaké hodnoty se dá ve zrůdnosti docílit, ale v tomto případě je Ken skutečný mistr. Jen jsem ještě stále nepochopil proč ho obdivovat?

to ale dava zmysel … a co gasly? magnussen do alpine?

Je smutné, že se takoví lidé jako Breivik vyskytli. Bohužel existují ještě větší zrůdy a je jim dovolené provádět ještě větší zvěrstva za podpory zákonů.

Necital som cele vlakno, ale ak to myslel vizualne, tak ano, Ken vyzera ako zruda. Tebe snad pride pekny?

Tak ako je niekto tucny a vyzera ako kosatka a tiez si za to moze sam, tak on vyzera ako zruda. Neznie to mozno pre snehovu vlocku prijemne, ale je to tak. Navyse ked sa tak zohavil dobrovolne, tak je za mna uplne v poriadku vyjadrit slobodne svoj nazor o nom (ine je to o ludoch, ktori su nejakym sposobom postihnuti a vyzeraju inak, tam uz to na mieste uplne nie je, lebo nemozu za to).

1 Like

Neboj, třeba jednou časem dozraješ.

Choroba tejto doby a mladej generacie. Obdivovat co najvacsi bizar a zvratenost a neakceptovat akykolvek kriticky nazor.

2 Likes

Ja jsem porad na tenkem lede. Pro konzervativce jsem levicovy progresivista, pro aktivisty jsem reakcionar. :rofl:

3 Likes

Moralizovat umí každý, ale nastěhovat by si takovou zrůdu k sobě do bytu, nebo rovnou do rodiny by odmítli všichni jeho obdivovatelé.

Je rozdil kdyz nekdo ma smulu a narodi se jinak, oproti tomu ze nekdo jde a zaplati si za to aby vypadal jinak, nezdrave, pro obdiv a nekteri vazne vypadaji jako zrudy, muj nazor.

1 Like

Ja som pre ultraprogresivnych extremistov ako helmutko Ficovolic, Smerak a zaostaly konzervativec a pre Smerakov a podobnych som zas progresivec. Dnes stred neexistuje, nemozes mat kriticky nazor podla obsahu na obe strany, musis si jednu stranu vybrat a ucitevat ju vo vsetkom. :joy:

Absolutny suhlas. :+1:

PS: Ty by si sa tu mal vyjadrovat len na temy mimo F1, bol by si tu celkom oblubeny diskuter. :smiley:

Jenže Ken se nenarodil jinak. V tom případě by ze sebe neudělal nejdříve Kena a teprve potom Barbínu.

Ano kdejaky youtuber ma lepsi nazor nez rodice, bohuzel zijeme v dobe kdy je normalni ze vrcholovi politici chodi po navstevach po bytech a z prestaveneho deckeho pokoje na TV studio delaji statni politiku v rozhovorech podkastech.

Vypsal jsem tam rozdil, musis to docist.

Proc by měl prosit o Williams?
V Alpinu má lepší prachy i lepší vyhlídky.
Nebo si mysli, že by se přes Willik dostal do Mercu?

Neboj já Tvůj příspěvek dočetl až do konce, jen jsem podtrhnul tu první část, aby nedošlo k mýlce, že se narodil v jiném těle.