Ferrari potvrdilo príchod dvoch veľkých mien z Mercedesu. Tím posilnia Serra a D’Ambrosio | Magazín F1 - F1online.sk

Ne nepsal. Ja taky nepisu ze psal.

Ale tohle moc nevypada na to, ze by to psal o lidske bytosti ne? No @Ferda sem nepise prvni den ze.

Nerikam ze je na zastreleni, ale to Greta take ne. Ani on, ani ti co stoji na druhe strane barikady to nemusi myslet tak ,ze by hned vrazdili. Jenze co s temi na druhe strane, kdyz nechteji pochopit.

Oni to vlastne mysli dobre.

To bude asi nejaka esej Ferda, ked tak dlho pises… :smiley:

1 Like

Kolik toho musi mit v hlave? Nevim kolik?

Odpovim ti slovy klasika. Nekdo to mozna pozna.

Kazdej nemuze bejt chytrej. Kdyby byl kazdej chytrej, tak by na svete bylo tolik moudrosti, ze by z toho byl kazdej druhej uplne pitomej.

A co se tyce rasismu. Temer kazdy muz je v podstate agresivni a ma sklony k nasili (ne ze by nebyli i u zen). Pravdepodobne kazda zena ma tendece k manipulativnimu chovani (ne ze by se nenaslo i spousta takovych muzu). Velka mnozina lidi ma obecne sklony k necestnemu jednani.

To ale neznamena, ze umoznime muzum nasili, zenam manipulovat zpusobem, kdy lez se stava beznym argumentem. A tak se da pokracovat do nekonecna.

2 Likes

Evidentně Ti ekologie nic neříká.
To stvoření má v sobě možná více než 50 Kg toxických látek a možná by jsme se divili, že až jednou nastane čas, tak krematoria možná odmítnou ostatky upravit žehem.
Vím, že je to morbidní téma, ale kdo ví co nastane až se toho chytne Gréta?

Nevim co nastane az se toho chyti Greta. Zatimn se toho chytas ty. A co se tyce toxickych latek. Kolik Ferdo za svuj zivot spotrebujes na nejruznejsi cinnosti, toxickych nebo zivotni prostredi ohrozujicich latek ty?

Hele ja s tebou na tohle tema diskutovat nechci a ani nebudu. Me proste vadi, kdyz se nekdo vyjadruje o lidech, kteri jsou mozna z naseho pohledu a m,ozna i objektivne hloupi, jako o stvurach. V cem je rozdil mezi Kenem a kurakem co vykouri 60 cigeret za den, nebo vypije deset piv denne, basti bucek kazdej den a vazi 150 kilo, ma vysokej cholesterol, problemy se srdcem, ale doktorovi rekne, ze na jitrnice a pivo mu nikdo sahat nebude.

A mylis se Ferdo, ekologie mi neco rika. Jen si uplne nemyslim, ze ta ti lezela na srdci, kdyz jsi psal o stvurach.

1 Like

Buďme konkrétní. A vůbec nemusíme zacházet do morbidních detailů.
Stačí, když mi dokážeš vysvětlit proč nesmíš převézt na Zéland konzervu sardinek, ale 50 kilo jedu v těle ano. Nebo proč může mít příruční zavazadlo v letadle max 7-10 kg a tamto v sobě už zmíněných 50 kg a bez proclení?

Nedoceneny gif :+1:

1 Like

Možná proto, že v žaludku ty sardinky taky můžeš na Nový Zéland přivézt a k příručnímu zavazadlu taky můžeš mít klidně 15 kg nadváhu a to už je v pořádku :slight_smile: .

1 Like

Jen nevím co by s takovým množstvím udělaly mé útroby a jsem si jist, že by se následky nelíbily ani útrobám letadla. :grin:
Obzvláště šproty v oleji by mohly být velice účinné.

Ja napriklad rasismus neuznavam, podle me je to vzdy o agresivite a pocitu nadrazenosti, tedy nezvladnute zakladni lidske pudy, barva kuze nerozhoduje.

Rasizmus je ako uveriť znameniam zverokruhu. V noci 22.8. sa narodíš ako Lev, no stačí pár minút počkať a celá tvoja osobnosť bude úplne iná, lebo si zrazu Panna. Samozrejme, horoskop na teba sadne tak či tak, ale to je už nepodstatné.

Podobné je to s mierou pigmentu. Je Carlos Sainz niekto, pri kom by ste si chytili inštinktívne peňaženku? Alebo až odtieň typu Hamilton alebo Lawrence Barreto? Pri ňom by sa dedinčania rovno prežehnali. “Nie že mi dcéra prinesie takého”. Fuj.

2 Likes

Ohledne vztahu je to jine, pokud nejde jen o ty dva, ale o rodiny v zajeti presvedceni, stereotypu a odsudku neni to dobry napad.

Rodiny s takýmito atribútmi žijú väčšinou izolovane vo svojich dedinských bublinách, kde ich ohrozujú medvede, utečenci zo Sýrie alebo Maďari s divnou výslovnosťou. Pre nich je svet desivé miesto a určite by neposlali syna/dcéru na výlet do Viedne, Amsterdamu alebo Sydney, lebo tam pobehujú voľne po uliciach “čierni”.

Otazka kolik chce clovek obetovat pro toho druheho, dneska je to nula.

Tamto? Pokud takhle mluvis o lidech, co si myslis ze jsi zac?

@Explorer tu psal, ze nepises o vrazdeni. No nepises, “tamto” se preci neda zavrazdit. Nebo da?

Kolik vazis @Ferda . Proc letenka pro mou zenu stoji stejne, jako pro me? Mam dvojnasobnou vahu.

Klidne se s tebou vsadim, ze toho snis vic nez ma zena. Naklady na prepravu tebe a tvych zivotnich potreb, pripadne jejich vyrobu (jidla), jsou a budou vyrazne vyssi nez pro mou zenu.

A protoze zatim jeste vetsinu prepravy a energie na vyrobu potravin ziskavame spalovanim fosilnich paliv a nasledne je premenujeme na energii a jedovate splodiny.

Proc ty @Ferda muzes letet na Novy Zeland a krabicka sprotu ne? Ja ti na to odpovim.

Protoze Novozelandane to tak rozhodli. Usnesli se ze lidske bytosti, i takove jako je Ken a @Ferda, mohou na ten Zeland letet a krabicka sardinek ne.

A uprime, proc ne. Mne ty i on pripadate stejni. Vlastne mozna ne. Ken je mozna toxicky uvnitr, jenze to ty taky. A prijde mi ze ty mnohem vic. A kdo z vas je nebezpecnejsi pro okoli? Tak i v tom mam pomerne jasno.

Vážím 73 Kg a i kdybych vážil o 100 kilo více, tak bych nikdy neměl potřebu svým vzezřením nikoho veřejně obtěžovat.¨
Tamto je asi nejpřesnější výraz, protože planeta země ještě nikdy za celou svou existenci který by ze sebe uměle vytvořil takovou zrůdnost a klidně si o mě mysli co chceš.

Taky na tamto nevidím jedinou kladnou věc čím by to mohlo být pro lidstvo užitečné. Kdyby jsi náhodou o nějaké věděl, dej mi prosím vědět. Jsem totiž tvor zvídavý a velice rád se nechám poučit.

Možná že jsem pro své okolí nebezpečný, ale pouze tím, že mám čistou mysl a používám svobodu slova.

Víš kolik existuje vynálezu a věcí, které nepřináší nic pozitivního, přesto jsou používány?

Ale Ferdo, tohle není o svobodě slova ani o “čisté mysli”. To je o tom, že jsi radikálně proti něčemu/někomu. Jako brát si svobodu slova, jako rukojmí je opravdu děs. Toto vidíme v ČR a SK pravidelně, že tu skupina politiků a jejich voliči doslova plácají nesmysly, šíří lži a útočí na základě politického přesvědčení či etického původu. To není svoboda slova, to je schovávání se za svobodu slova a to je sakra rozdíl.

Mně se taky nelíbí x věci, nebo přístupů lidí, ale nejdu tu psat něco tak extrémního. Proč? Ohrožuje to tvůj život? Zasahuje to negativně do tvýho života? O tom silně pochybuju, tak proč to vůbec děláš?

1 Like

Můj život taková zrůdnost neohrozí, ale může to ohrozit chování a vnímání světa mé vnoučátka a to už k zamyšlení opravdu je.

1 Like

Pokud jim budeš vštěpovat nenávist a netoleranci, tak je to 100% ovlivní.

1 Like

Pozri, koľko času obhajobe toho spuchnutého Kena už venuješ. :slightly_smiling_face:
Presne toto chcel ten Ken dosiahnuť, aby si ho všimli a aby sa o ňom hovorilo, lebo bohužiaľ nevedel zaujať nijako inak.

3 Likes