Ferrari potvrdilo príchod dvoch veľkých mien z Mercedesu. Tím posilnia Serra a D’Ambrosio | Magazín F1 - F1online.sk

Kdo to je?
Hammond, nebo Mikulcová? :eyes:

Ty asi nemyslíš týchto dvoch :sweat_smile:


1 Like

Určitě né. Já měl na mysli …

A Mikulcovou.

Prvého poznám, druhú nie. Prečítal som si jej príbeh a fandím jej, ak je to teda ona. Hlavne, že je šťastná :slight_smile:

Já si naopak nemyslím, že tohle dokázala vytvořit samotná příroda bez zobání.
A zrní skutečně na mysli nemám.

To neviem posúdiť. Verím, že kulturistická FIA má svoje páky, aby vedela posúdiť, či jej tituly boli v rámci pravidiel.

Speciálně v kulturistice by ten dohled měl být dost propracovaný, co jiného by tam hlídali. Jinak - žít a nechat žít, ale pro sebe jsem ráda, že se můj život vyvíjel jiným směrem…
A samozřejmě na Slovensko gratulace k hokejovému výsledku, i když to mohlo být ještě lepší!!!

3 Likes

Tohleto má taky v rodném listě, že je to kluk.
Hádej proč téhle stvůře nevěřím?

Skúsil som kvartál vo fitku pod dohľadom trénera a diali sa divy! Peňaženka plakala a sixpack dômyselne skrytý za pekáčom buchiet a piva sa začali hlásil na scénu.

Keď to dokázal leňoch môjho typu, verím, že to dokážu aj super motivovaní kulturisti.

Ďakujem, si zlatá. Šiel som popri bare a dosť to tam hučalo, tak asi tie Imola upgrades vyzerajú fakt nádejne :slight_smile:

Ja ti neviem, ale s aktuálnymi technológiami sa to fakt dá. Po štúdiu kvantovej fyziky človek uverí čomukoľvek :slight_smile:

2 Likes

Kdyby soudy stíhaly lékaře za zpronevěření Hippokratové přísahy, tak by se takové stvůry na naší planetě nevyskytovaly. Tim mám na mysli vykastrovaného a znetvořeného Kena.
V případě Mikulcové by se mohla použít žaloba podobná jako u drog za podávání jedů a omamných látek. A toleruje se to nejspíše proto, že mužské hormony zobou snad všechny kulturistky na vyšší úrovni.

Už Jarmila Kratochvílová si stěžovala, že ty prášky mají vedlejší účinky. Nejdříve ji začaly růst chlupy na hrudi, pak se ji táhly až k pupku a nakonec skončily u kulek.

Akceptujem tvoje konzervatívne názory, no nesúhlasím so všetkým, čo píšeš. Na tejto planéte som stretol veľa ľudí s rôznymi osudmi a nechcel by som riešiť ich problémy.

Taky se setkávám s různými osudy a i když mají jiné zaměření, tak jsou zcela normální, což ani o jednom z těchto dvou případů se říci nedá.
Za Kena by navíc měli ve sběrném dvoře příplatek za extrémně toxické látky.

Suhlasim s tymto pristupom.

Jediny problem je to, ze tomuto svetu cim dalej tym viac sibe a potom sa objavuju take pripady, ako ze povodni muzi sportuju v zenskych kategoriach (vid napr. tennis v USA Martina Navratilova blasts US Tennis Association after transgender star Alicia Rowley won women's national tournament and claims the sport is 'not for failed male athletes' | Daily Mail Online) a este sa potom rozculuju, ked im to zakazuju (lebo vsak diskriminacia)… Kym si ziju svoj zivot, tak nech. Ale akonahle zacnu takto “narusovat” bezny chod veci, tak uz sa o to zacnu ludia zaujimat a vyjadrovat sa k tomu.

1 Like

To ale není nic nového, co si pamatuju, tak už v sedmdesátkách byl tenista/tenistka Renée Richards https://en.wikipedia.org/wiki/Ren%C3%A9e_Richards. A probíhalo to stejně jako teď, skandál, pobouření, nic moc výsledky a pak to zase utichlo. Ani nevím, jak je na tom momentálně případ Caster Semenya, snad po změnách pravidel hraje radši fotbal… Dokonce i my jsme měli atletku Koubkovou/Koubka, a to dokonce za první republiky:
https://plus.rozhlas.cz/pribeh-prvorepublikove-atletky-zdeny-koubkove-ktera-se-stala-muzem-jeji-rekordy-7174153
Takže za mě to prostě chce klid, všechno už tu bylo :slight_smile: .

Na nazorech @Ferda neni nic akceptovatelneho. Nazyva stvurami lidi, kteri nikomu neublizili. Ze se nechaji predelat tak, ze uz to opravdu neni pekne, se nam sice nemusi libit, ale to nas k tomuto hodnoceni neopravnuje. Nechal by likvidovat sice hloupeho, ale porad cloveka, a poslal ho do sberneho dvora. Je klasika, ze lidi opakuji stale stejne chyby.

Pak se tihle “radobystrazci vyssich hodnot” divi, ze dochazi k extremum, jako je Greta, kdy nactileta holka bez jakohokoli kreditu, znalosti a zkusenosti kaze o globalnim oteplovani a pote co vyroste, tak kaze Izraelcum otom jak se maji chovat na blizkem vychode (ne ze bych nevnimal ze situace Palestincu je extreme tezka). Duvod je jasny.

Lidi jako @Ferda, tady hazi hlasky a hodnotici soudy o lidech kteri nepredstavuji problem. Tim probudi jine, kteri si reknou ze kdyz muze takhle posilat lidi na skladku @Ferda, proc by oni nemohli prohlasit ze “na bilych zivotech nezalezi” .

Nebezpecne jsou oba druhy. Jak @Ferda , tak Priyamvad Gopalov. Jsou to dve strany teze mince. Konci to vzdy stejne. Pak ti slusni celi dilematu, zda Hitlera, nebo Stalina.

A ano, tvuj postoj je prikladny. Bohuzel take zhoubny. Ale tak uz to v zivote lidskem byva.

1 Like

4 Likes

Všade okolo nás je zhubná špirála nenávisti. História ukázala, ako ľahko vďaka nej prichádzajú ľudia o životy. A nie len tí, ktorých sa to pôvodne malo týkať. Verím, že Ferda nie je zlý človek a keby prišiel 2024 Hitler, že namiesto Židov ideme vraždiť inakosť, nepridal by sa.

3 Likes

Pobavil jsi mě, jak nakonec já osobně můžu i za Grétu. :grin:
Jsi prostě dokonalý.
Ještě bys mi mohl vysvětlit jak je možné, že na Nový Zéland nesmíš dovést ani uzavřenou konzervu paštiky, ale pytle klobásového jedu si nikdo nesmí všímat.

Ja som ale nepostrehol, že by Ferda písal niečo o vraždení.
Podľa mňa chcel poukázať na to, že ten Ken je jednoducho sprostý a chce za každú cenu pútať na seba pozornosť.

2 Likes

Kazdy clovek je v kutiku duse rasista. Kazdemu vadi nejaka “skupina” ludi… Bohuzial, vela krat su rasistami aj tie strany, ktore su rasovo diskriminovane…
Nic nove pod slnkom… a ludia co sa zohavia plastikami, ako prepac, ale kolko toho asi mozu mat v hlave, ked si umyselne nicia vlastne telo ? Alebo ti, co si davaju menit pohlavie… To by som musel mat pistol prilozenu k hlave, aby som nico take umyselne spravil :smiley:

1 Like