Ferrari potvrdilo príchod dvoch veľkých mien z Mercedesu. Tím posilnia Serra a D’Ambrosio | Magazín F1 - F1online.sk

Nežrat. Ale to taky moc nefunguje, když se celý den postím a večer se hezky nadlábnu. :meat_on_bone: :poultry_leg: :cut_of_meat:

No to taky :wink: myslel jsem jisty druh pohybu.

Blázníš? Víš kolik při tom ztratíš kalorií? :grin:

Hehe, jinak ja protoze se stravuji doma jsem si dohledal vahy obedu a priloh ze skolni jidelny, zjistil jsem ze jim celou dobu dvojite porce vseho, to byl zaklad.

Já se moc nepřežírám, ale mám nepravidelnou stravu a to taky není dobře. Sladkosti doma snad ani nemám, ale užívám si na ovoci a dietních masech. :yum:

Jinak jim vsechno na co mam chut. Moje bezna vaha je 72-74, ted mam 82 takze jeste dlouha cesta, ale uz jsem sel na 87 a to uz k me vysce 176 neslo.

V hycech jde váha dolů rychle. Taky pohybu je mnohem více než v zimě. Do září zase budeš jako proutek.

Jo ale ztratil jsem prehled proc kynu, protoze mam pohyb denne. U me byl problem vseho zbytecne moc.

Domácí strava a hlavně neustálá dostupnost tělu moc nesvědčí. :grinning:

Proto je dobre mit doma dobrot tak akorat a nakupovat casteji :drooling_face:

Kdyz vidim starsi rocniky navesene na tech plnych nakupnich vozicich jak se ledva sunou dopredu, proc :sneezing_face:

Nekup to, když je všechno zrovna ve slevě. :grin:
Vážně netuším. V obchodě automaticky zapínám sprintový režim a snažím se být co nejrychleji na čerstvém vzduchu. A když si náhodou před pokladnou vzpomenu, že jsem něco zapomněl koupit, tak mě ani nenapadne se vracet. Co v košíku není to přece nepotřebuji, né? :grin:

Taky nejsem rad v potravinach, nekdy si pripadam jak ve velkoskladu drogoveho dealera, zerte kur-vy zerte az prasknete a hlavne co nejvic, hlavne nezapomente u kasy zaplatit a prijit zas :sweat_smile:

A chceš nabrat objem, “vysekat” nebo zvýšit svůj silový fond…čeho by jsi chtěl dosáhnout v tom fitku?

1 Like

Většinou každý se chce zbavit sádla a zlepšit fyzičku. Ti kteří chtějí hlavně svaly, tak většinou zobou.

Bob za pár rokov :muscle: :slightly_smiling_face: :

2 Likes

Tak černý? :grin: 15x

přesně, bobík bude tak moc bušit až zčerná :grin:

1 Like

No, shodil jsem par kilo a jeste neco pujde dolu, vysekat znamena co?

Oj, to ne, musim se vlezt do formule :sweat_smile:

2 Likes

Tak nejak zpevnit, mam sport kazdy den, ale hraju i golf a to by ses divil jak jses po treninku ztahanej, neuveritelny nikdy by me to nenapadlo.