F1 žiada jazdcov, aby vo vysielačke nehrešili. Verstappen radí stíšiť si zvuk | Magazín F1 - F1online.sk

:sob:

1 Like

Však je to show :smile:

2 Likes

tak zrovna mikrofon si nevybera co bude pocut. mikrofony tam su, pocut vsetko. hlavne teda ked je hra prerusena, a dokonca ani nie je moznost to vypipat ako v F1. Podla mna im ide o to, ze chu pustit emocie do eteru, ale zase ked to je cisto len pipacka tak divak z toho vela nema.

Jsou nadávky a nadávky Dejve.
Tohle byly už ty druhý nadávky.

No však ano, ale pak nechápu tohle vyhlášení. :smile:

Když se ventiloval Tsunoda, tak byl ohodnocený pentli 40 000,-Euro.
Když se ventiluje Emil, tak FIA udělá :poop:.

1 Like

Tohle je show

Sponzori, co za posledni tyden dohromady propadli o 50% na akciich. <3 <3 <3

2 Likes

Max byl na facku, ale to je přeci jiná diskuze.

Mě zaráží ta logika, že F1 vybírá které vysílačky pustí ale pak si stěžuje na obsah těch, které pustili do vysílání.

3 Likes

To je ta maska chrumkavych ludi, sice budeme pretekach v totalitnych ci diktatorskych rezimoch, kde ludi kamenuju ci popravuju, ale NADAVAT V TV, NO TO TEDA NIE!

To este nehovorim o tom, ze tie tupe npc maju jednoduchu moznost, tie nadavky nepostuat do eteru, lebo komunikacia nie je nazivo ale pustana zo zaznamu.

Uz chyba len Velka cena Izraela, nech je ta saskaren kompletna.

4 Likes

Nic moc, dokonce místní experty trápí sponzoři Mercedesu, než samotný vylepšení a výsledky v F1

1 Like

A proč vlastně ty vysílačky zpřístupňují veřejnosti, pokud ne kvůli emocím? Jiný význam to snad nemá.

1 Like

No a co to znamená pro Mercedes? :grin:

Moc jsem to nepochopil, ale dělám s lopatou, takže je velká šance, že to nechápu.

Ferdo Ferdo, nerob zo seba Hogra prosím.

Tsunoda bol riešený za slovo r3tard, lebo mohlo uraziť ľudí s r3tardáciou. Keď Verstappen povedal “mongol”, tak sa urazili Mongoli a riešila to tuším ich vláda a Max sa musel ospravedlňovať (nepamätám si či bola aj pokuta).

2 Likes

Promin, nic. Dostal jsem flashback, kdyz jsem zacatkem tydne delal export z portfolia. :slight_smile: Ted jsi mi tou fotkou pripomnel myslenku na spachani neziti.

1 Like

Povýšil by som to na Veľkú cenu KĽDR. :sweat_smile:

Sa mi zdá že Vojo trochu prestrelilo, od augusta ho vipínam, keď chcú byť drahý ako Netflix musel by sa tam dať pozerať aj iný obsah ako F1, za tie peniaze ten slovenský komentár nestojí.

2 Likes

Děláš jakoby Emil nikoho ve svých nadávkách neurážel.
Na vyspělé nadávky je Emil hodně nevyspělý.

Kde? Lebo som napísal presný opak.