EisKing DEBRIEFING 14/22: Šokujúce double McLarenu a ďalšia kolízia Verstappena s Hamiltonom | Magazín F1 - F1online.sk

Za nami je ďalší nervydrásajúci duel Maxa Verstappena s Lewisom Hamiltonom, ktorý sa skončil kolíziou. Boj o titul sa vyhrocuje a mnohí ho už pripodobňujú k najpamätnejším rivalitám histórie Formuly 1.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/42470/eisking-debriefing-14-22-sokujuce-double-mclarenu-a-dalsia-kolizia-verstappena-s-hamiltonom

Nie že by som s Pepom ohľadom Mercedesu v niečom nesúhlasila.
Georgea vnímam úplne rovnako, ale ten autista ma úprimne rozosmial :rofl:

Faktom je ze GR možno zvonka presne takto vnímať= ako zaťatého človeka ktorý si všetko vydrel sám výkonmi bez miliónov ci zlatej lyžici v ústach a musel zvládnuť aj ťažké situácie keď jeho kariéra nemusela ďalej pokračovať. Ako chalana ktorý je síce ambiciózny a sebavedomí ale nie arogantný avšak prísne sústredený na seba, a svoje výkony nie okolité vplyvy. A som rada, že to Pepa vidí defacto rovnako.

A dlhodobo tvrdím (rovnako AKO Pepa) že práve ten jeho prístup bude rozdielový faktor.

Mne vždy prišiel najdospelejší z tej 4 vo vyjadreniach aj v správaní voči tímu atď… A celkovo mi vždy prišiel najnormalnejší (z hľadiska nejakého odtrhnutia od reality a potvrdili to aj posledné rozhovory).

A myslím si že ak niekto tak on to zvládne.

Možno bol dospelý a zodpovedný až príliš skoro a teraz sa u neho začne prejavovať oneskorená puberta :slightly_smiling_face:

V čom konkrétne?

Nemám tento dojem zo žiadnych jeho verejných vystúpení

Myslel som to zo srandy, ale človek nikdy nevie :slightly_smiling_face: