Eddie Jordan by sa s Hamiltonom toľko nenaťahoval: Ukázal by som mu dvere | F1online.sk

Z Tommyho určite má =ved oni predávajú jeho veci! Ako keby jeho podznačku. Toho tam dokonca priniesol on.

Ineos je britská spoločnosť to si pekne povedal a keď LH o 2 roky skončí lebo sa rozhodne že ide robiť Rap čo ostane tej britskej spoločnosti? Márny Fín a jeden jazdec čo jazdil nanajvýš 15. To bude marketing ako hovädo. (áno teraz príde od niektorých story ako zaplatia Maxovi a ten ho vo všetkom plnohodnotné nahradí až taká už je hviezda a bla bla to vynechajme prosím už =stále je to z 1/3 britský tím a asi bude viac)

A neplatia to partneri, ale najmä Daimler a Ineos a ak nebude mať na svojej strane Daimler tak asi nedostane úplne to čo chcel. A ak si naruší vzťahy nepomôže mu ani Ineos… Mercdes začne tlačiť proti. Nie tak že odíde, len aby nedostal všetko čo chce. A jasne mu ukážu kde je jeho miesto.
A tím musí byť vždy viac ako jazdec.

Ak by išlo o sponzorov tak taky Bottas je platný asi ako psovi kabát.

Je nezaujímavý, nemá žiadnu osobnosť, žiadne emócie nevyvoláva, nič… Ale berie za to 12 mega :clap::clap::clap: to je biznis model pár excelance.

A ak by išlo napríklad o Tommyho tak aj do tej reklamy sa X ľudí v paddocku hodí výrazne viac ako Bottas :rofl::rofl::rofl:

Nechať si ho tam pri takých výkonoch len preto že LH chce keď majú čosi lepšie vo väčšine oblasti za 1/4 Bottasovej ceny… Prajem im veľa šťastia do života…

Ham dostane 35 mil. A priplatky za kazde vitazstvo. Nejake to auto a mozno podiel z celkovych prijimov na konci dezony a moze byt rad ze sedi v mercedese. Nahradil by ho russel a aj rak by mercedes vyhraval. But russel alebo bottas. Ham. Je v mercedese iba koli reklame.

Ano suhlasim s tebou, že to chce aj Mercedes, ale peniaze niesu bezodne a požiadavky čo požaduje nie vždy splnitelné. Ak sa mi to nahodou nepodari tak pre mercedes su to vyhodene prachy. Tato sezona už podls mna nebude taka dominantna, pokial sa Bottas nezlepší tak Ham ten titul tohto roku nedá. Ked bued Bottas pokracovat vo vykonoch ako pslednych pretekoch 2020 tak Redbull ich zožerie. Ked bude Perez jazdit to čo Verstapen a Ferrari sa zlepši na uroven Redbullu tak to bude mat sakra tažke. Už to nebude 2 jazdci proti Verstapenovi ale Obaja Jazdci Redbullu proti Ham a možno este Leclerk z Ferrari a to este aby sa nepridali v mclearene a astonmartine.

1 Like

A momente keď bude v sendviči medzi Verstapenom a Perezom alebo za nimi… sa Bottas stáva zlou dvojkou. A ak sa po štarte prepadne na 5 miesto teraz nebude problém obísť len MV ale aj SP. A z Bottasa sa stane taky Hamiltonov Albon.

A áno to auto nemusí byť tak dominantné keďže vývoj sa sústredí aj na 2022. A videli sme co potom predvádza Bottas v roku 2018 úplne krásne. Preto presne bol Vettel tak tesne pri LH.

Navyše nebyť nespolahlivosti MV by ho zožral už tento rok… A vlastne aj s nou… Stačilo aby dokončil a asi aj vyhral Sakhir a bolo by.

A co třeba bylo obdivuhodného na loňském Ferrari, ze kterého peníze jen přetékají?

Keby bolo keby, boli by sme…

Čo ak bol RB tak rýchly práve na úkor spoľahlivosti? Aha, to už sa nám nehodí, však? :slight_smile:

A neviem prečo by mal byť Mercedes menej dominantný? Veď nehodila v podstate Honda do toho vidly?

Ferary želám aby sa vrátilo viac na vrchol ale myslíš si naozaj reálne že budú nejakou reálnou hrozbou na Mercedes? Síce si pospomínala polovicu tímov v F1, ale dúfam že ti je jasné že pódium bude mať stále len 3 miesta :smiley:

Kde ja som spomenula polku tímov okrem Mercedesu a RB ešte ktorý konkrétne? Neverím ani len Ferrari že bude blizko.

No to síce hodila ale RB ani teraz nebol ďaleko často krát… A budúci rok sa moc nezmení… Navyše bol tam vankúš Bottas. Ale čo ak nebude? A bude jazdiť pravidelne 3-4? Ozaj veríte že Bottas sa zlepší alebo čo? Asi hej ale nie na 3 preteky mal by to dat celoročne a to asi nepríde.
Mercedes v momente kde bude jasné že vyhrá LH titul prestane vyvíjať ako teraz. LH to dá v kľude ale Bottas no podľa mňa sme videli už tento rok a aj v minulosti. A to nemal za sebou ešte aj Pereza.
Ja neviem prečo bol RB rýchly ale viem ze aj napriek tomu nebyť Leclerca Max by VB dal.

Maco taketo veci riesis… podmienky v time, a vyberanie kolegu, plus peniaze… ved to nemozes vediet, ako to tam u nich slape… co ak je s Woflom jedna ruka a ten mu vybavuje sam od seba viac lowe… ide tam o zdolanie rekordu to je cele… a dohodnut sa dohodnu to je jasne…
len hraju hry s novinarmi a robia si este vacsiu reklamu, ked Ham podpise, vsetko to upadne a novinari sa budu venovat inym veciam… preto to natahuju, urcite nie koli tym drobnym…

co splietas dominanciu mercedesu a stary williams, ktory mal v sebe elektroniku, ktoru po tiule rok na to zakazali… a prave ten rok na to si benetton nieco ponechal a vdaka tomu Schumi ziskal prvy titul…
Cize najlepsi jazdec moze byt podla mna iba ten, koreho som videl zavodit ? :smiley:
to je dost vtipne… to ako by si o Freddym Mercury tvrdil, ze je strasny spevak, alebo o Bruce Lee ze je najhorsi bojovnik :smiley:

tak samozrejme, ze Schumi mal svoje kvality, tak ako kazdy majster sveta… Vela majstrov vsak malo titul vdaka monopostu, ci nejakej vyhode nad konkurencnym timom…
Je vela takych, ktori sa daju spochybnit… Vela rocnikov bolo takych, ze druhy jazdec si titul zasluzil viac, ale prisiel on koli pravidlam, ci spolahlivosti…
Vidim, ze mas o tej dobe lepsi prehlad, ja neviem presne ostatne timy ako na tom boli financne ci po jazdeckej stranke. Len viem, ze Senna na ten titul este mal, ale Benetton mal nejake mechanicke vyhody ohladom riadenia. Sena vraj tvrdil, ked pozoroval prejazdy Schumachera zakrutami a jeho tim to nedal presetrit. Rok pred tym Prost ziskal titul s autom, ktory mal elektroniku. Ked boli v rovnakom monoposte, Prost bol pomalsi, ako Senna. Suskalo sa nieco aj o motoroch, ale do toho uz ja nevidim.

A ty, ako vies co mal Benetton vo vnutri ? :smiley:
Tak, ako ty s urcitostou psies, ze to boli myty, ja pisem svoj nazor o tom, co pobedal sam Senna, ze tam nieco bolo, spozoroval to vraj pri jazde a Senna nebol ziadny nimand. Tak, ako Lauda sadol do monopostu a vedel co treba kde zlepsit.
Preto sa o tom mozeme bavit donekonecna. Williams mal v tom roku, ako ziskal Prost titul vyhodu. Ked sa dostal do Williamsu Sena, uz to bolo zakazane a Will prisiel o svoju vyhodu. Naopak Benetton si vraj nieco ponechal… Co a kolko to ja neviem, bez vetra sa ani listok nepohne…
Ja osobne nechcem Schumiho hejtovat… ano bol to uhlavny super za cias Miku, ci Kimiho, Montoyu… Ale ako skoncil u ferrari a nesledne sa vratil do medaku, som ho tak nevnimal… Tak isto Hejteri nebudu vnimat hamiltona, ked skonci… ide len o pritomnost, ze im lezie na nervy ze vsetko vyrhava…

Drobným? Ešte raz a naposledy Mercedes nie je banka!

Reklamu iu im to davno nerobí… Jedine ak zlu pre LH.

Ale on raz odíde! A tým partnerom ostane čo… Bottas? Tak to im gratulujem.
To bude tragédia aj jazdecký aj mediálne :clap::clap::clap: Stratégia ako hovädo.

Ešte raz a naposledy = ak Bottas bude ďalej jazdiť co jazdí tak toto cele bude tak Maximalne hanba pre tých partnerov a nie pomoc. A bude to vrhat zle svetlo aj na LH. Rovnako ako keď teraz podpíše 50 mega keď mu nedávno tak bolo ľúto ako sa ľudia majú zle.

Ako vravím určite menej ludi mimo F1 vie kto je LH ako MS. Ja v svojom okolí mam X ľudí ktorí to ani netušia kto on je alebo Maximalne vedia ze kdesi krúti volantom. A poznám takých aj V Británii.

A nie ja si to nemyslím ze donekonečna dostane čo chce ale OK. Lebo tie požiadavky budú len stúpať. Navyše LH ak zajtra odíde tak už pozajtra sa stane ambasadorom X znaciek a bude artiklom aj keď už nebude jazdiť… Alebo ambasadorom Mercedesu ci ako automobilky alebo F1 ako takého. A on to vie že money budú tiecť ďalej. A ako vravím on da 8 alebo 9 a sa rozhodne zo dňa na deň odísť lebo niekto neurobí co chcel a co potom? JA byt ta značka začnem sa pripravovať na to že ho bude treba nahradiť =presne preto by som mu tie výlevy okolo Kolegu netolerovala.

A 50 mega je veľa za akúkoľvek reklamu. Nehnevajte sa na mňa ale aj Mercedes ma hranice kedy to ešte bude rentabilne.
Navyše sa všetci tvárite ako keby LH bol jediný pilot na svete kt. Môže mať marketingovú hodnotu. Ak príde a bude vyhrávať bude ju mať takmer každý =nie hneď ako on ale ak by sa našiel taky co by nebol far behind ako Bottas tak jeho cena rovnako porastie. A vieš marketovat 2 pilotov a ak raz odíde len vymeníš figúrky.

Si ty este pomalsi ako som si myslel aspon si to dohladaj mclaren a williams mali presne tu istu elektroniku len williams ju mal na lepsej urovni co je presne situacia dneska. Cize podla tvojej jednoduchej logiky hamilton 0 titulov.
Baleste a prost sa nenavideli a sennova diskvalifikacia v 89 suzuke mala za A. nulovy dopad na prehru titulu sennovi B. bola to opravnena diskvalifikacia kedze sennovi pomohli marshali nastartovat motor a skratil si trat. Ci chces povedat ze tvoje “nelegalne” kone mozu takto sutazit?
Vole to tvoje porovnanie ze freddy mercury ktoreho v radiu pocujes kazdy den hahaha co vies o Fangiovy okrem toho ze mal 5 titulov? Absolutne nic hras sa tu na nieco co niesi. A o sezone 94 mas co studovat ta jedina “elektrika” ktoru bennetonu nasli bola launch control a FIA nenasla ziadnu evidenciu aby ju benneton pouzil a jej aktivovanie bolo nesmierne narocne. Kedze je jasne ze o tom vies velky prd LC sa pouziva iba na starte a v jazde nieje pouzitelne tolko k tvojim podvodom ty historik.

2 Likes

“co pobedal sam Senna, ze tam nieco bolo, spozoroval to vraj pri jazde a Senna nebol ziadny nimand. Tak, ako Lauda sadol do monopostu a vedel co treba kde zlepsit.”
Hlavne ze Williams inžinieri ako aj frank tam nič nevideli a preto odmietli podat protest voči Bennetonu čiže opäť z tvojho komentu môžem vydedukovat že podľa teba Senna tým “niemandom” ozaj bol. Vieš veľké nič tak o sennovi tak aj o okolnostiach z tych rokov 89-94

1 Like

Bottas ma aj lepšie auto ako oni dvaja =predajný viac určite nieje. Skončiť 2 za LH nie je umenie na tom aute to ma byt normal. To ešte neznamená ze je lepši ako oni.

Ako dat 40 mega LH a ešte 12 Bottasovi mne logiku nedáva keď tu sú ľudia čo to co on zvládnu lacnejšie a majú aj výrazne lepší marketingový potenciál.

Mladý jazdci sú jeden ako druhý? A k tomu si ako prišiel? Akože Leclerc, Verstappen, Russell a Norris sú rovnaké osobnosti? Videl si ich Niekedy v živote bez prilby alebo počul?
A nemajú takú auru no ved OK sú tu 2 roky ale keby LH nevyhrával môže in byť aj mimozemšťan a jeho aura nikoho nezaujíma. LH ma vplyv lebo je úspešný v tom co robí. LH keď prišiel do F1 tiež nemal taky vplyv. A keby jazdil 18 miesta tiež by nemal.

A Veď ale oni nech jemu platia aj 1000 mega ročne keď to majú zapotrebi…

Ale prečo platia 12 mega Bottasovi to ja nepochopím. Len preto ze Lewis sa inak hodí o zem… Toto ja by som mu nedala v situáciu keď viem ze to aj tak podpíše v žiadnom prípade. To sú vyhodené peniaze.

Čo sa týka hviezdy iného tímu no ja neviem kto v F1 by mal až o toľko väčší potenciál ako Russell priťahovať v budúcnosti sponzorov pre z 1/3 britský tím (a ze všetko zjavne smeruje k odpredaniu väčšiej časti). Sú tu ľudia ako Ricciardo, Verstapen alebo Leclerc ktorý by ho mat mohli =zvyšok rozhodne nie (vettel je out práve pre absenciu soc. Sieti, Kimi za zenitom). Ale všetci traja ho majú najmä preto že sú vidieť a majú aj viac mediálneho priestoru =len a len vďaka výsledkom. Ktoré Russell nemá nie tak celkom vlastnou vinou. Jediný jazdec čo vytvoril okolo seba hype aj bez zázraku na trati je Norris =ale 16-tky neviem ci sú uppmne najlepší marketingový zákazník + ten nemá také kvality ako jazdec ako vyzsie menovaný.

Tam potrebuješ kombináciu schopnosti +osobnosť a takých je v F1 nanajvýš 5. LH je síce inde ako zvyšok to je fakt ale inak je táto kategória zásadne obmedzená. Každému inému jazdcovi niečo chýba.

Aby si to nepochopil zle… Mne ohľadom LH všetko svojim spôsobom dáva logiku prečo mu platia. A ja chápem tvoje argumenty.

Ja nechápem prečo platia aj Bottasovi. Lebo hodnotu LH to rozhodne neznižuje ak by odišiel ale môže skôr naopak ju dvihnúť.

Penize mu musia dať tak ci tak tak… Ja by som ich aspoň nevyhadzovala na Bottasa. To by bola moja podmienka =niečo o com on nemá právo rozhodnúť.

ano daimler je dnes len 1/3 majitelom mercedesu(timu v f1) ale nezabudaj, ze cely vyvoj motora nebezi pod timom mercedes f1, ale je to samostatna firma ktorej 100% majitelom je daimler, cize daimler ma nepomerne vacsie slovo na chod timu ako wolff alebo ineos

Ako povedal klasik (Bruce Willis - Posledný scout) - Jdi do prdele Sáro (lujzo). :smiley: