Cunoda spomína na autoškolu: Písomný test som nespravil 12-krát a červenú ignoroval | Magazín F1 - F1online.sk

Piloti Formuly 1 patria medzi najzručnejších ľudí za volantom auta, ale v bežnej premávke pre nich platia rovnaké pravidlá ako pre nás. Týka sa to aj autoškoly, s ktorou nejeden z nich mal problémy. Júki Cunoda priznal, že v písomnom teste tápal a keby na jeho skúšku dozerali komisári, dostal by aj päťsekundový trest.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/148712/cunoda-spomina-na-autoskolu-pisomny-test-som-nespravil-12-krat-a-cervenu-ignoroval

Nuž, ak by som mal ísť dnes do autoškoly, tak neviem ako by som dopadol, hlavne na testoch … :slight_smile:

Úžasné, že sa s tým aj pochváli. Možno preto nemal bunky ani na jazyk.

:man_facepalming:

Je to docela zajímavé. Ještě chápu ty testy. Ale proč mají problém s jízdami? Sice chápu, že mezi zkušební Felicií a formulí jsou drobné rozdíly, ale přeci jen, takové ty věci, jako že která noha ovládá pedál a která ruka řadí, plus to zkoordinovat, to by měli mít v malíku na rozdíl od ostatních smrtelníků, co předtím jezdili tak maximálně na kole.

Kde dělal Yúki tu autoškolu? V Japonsku, Taliánsku, nebo v Británii.
Ani v jednom státě bych písemky taky neudělal.

jasne jazaikova bariera by bola prekažka ale mam pocit že vzynam črvenej farby na semafore je šade stejny

čo je to za zaujmavu dobu ked sa pišnite za to že niečo neviete urobiť to ako keby som, sa ja ted chvalil že v škole my diktat z angličtiny my radšej počitaly spravne napisane slova ako počitanie chyb naneštastie ja sa neživim pisanym v angličtine ale keby som vam povedal že som vodič kamionu a neviem čo znamena červena farba na semafore nebo že neviem cuvať to už by niektorych asi trohu zneklidnilo stretnuť takeho kamionistu asi nechete preto mne pride divne že pilot F1 vam povie že vlasne nevie napisať test a už vôbec nechape premavke čo ma vede k istemu nazoru ktory mam už nejaku dobu obecne športovci sice v svojich športoch dokažu neuveritelne veci ale v realnom svete su nepoužitelny