Cunoda: Snažil som sa držať Lewisa za sebou. Chcem, aby vyhral Max | Magazín F1 - F1online.sk

Max Verstappen má v štartovom poli hneď troch pomocníkov. Okrem Sergia Péreza aj dvoch pilotov AlphaTauri. Dnes mu výrazne pomohol Júki Cunoda, ktorý v úvode pretekov dlho držal za sebou Lewisa Hamiltona. Podľa vlastných slov to spravil pre Maxa a Hondu.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/44924/cunoda-snazil-som-sa-drzat-lewisa-za-sebou-chcem-aby-vyhral-max

Juki velky potlesk, dnes si velmi Maxovi a Checovi pomohol.
Super, len tak dalej aj nabuduce.
Ked vidim ako ochotne auta s motorom Mercedes pustaju Lewisa pred seba, co sim mam o tom mysliet ?
To najdôlezitejsie.
Vcera sa ukazalo ako majster sveta v DRS nebol schopny bez DRS 7 kôl predbehnut Jukiho … On k dominantnemu autu potrebuje aj DRS sa ukazuje …

1 Like

Čo tu trepeš somariny aj s tvojim DRS???

Prosím ťa keď si sfetovaný nepíš na internet, sú to samé bludy.

V prvom rade si daval Ham velky pozor, ked ma predbehnut splaseneho novacika a hlavne jazdca RBullu.
Dalsia vec, co trepes o DRS ? Prave tu Ham ukazal, ako sa polahky dokazal predrat polom bez neho. Hlavnym ukazovatelom rychlosti bolo hlavne to, ako im dokazal 2-3 zakruty po predbehnuti utiect.
Najprv si to daj v hlave do poriadku a nechodievaj sa sem vyplakavat. Komplex z Hamiltona sa da riesit aj odbornejsie :nauseated_face::face_vomiting::partying_face: