Cunoda má za sebou prvé testy v F1, Franz Tost bol očarený | F1online.sk

“Jazdilo sa s ním ľahšie, ale fyzicky to bolo náročnejšie,” hodnotí stredu v Imole Cunoda. “Čakal som, že po fyzickej stránke to bude menej náročné, hlavne na krk. Keď jazdím v F2, tak krk veľmi necítim, mám pomerne silné krčné svalstvo. Potom, čo som jazdil v aute F1, som ho dosť cítil, hlavne v brzdných zónach. Brzdná sila je vyššia, než akú som čakal. Musím veľa trénovať na ďalšiu jazdu.”


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/15357/cunoda-ma-za-sebou-prve-testy-v-f1-franz-tost-bol-ocareny

Bolo by fajn, mat v F1 po dlhej dobe konecne dobreho Japonca. Hlavne aby jazdil konstantne a nerobil chyby, to pri japonskych jazdcoch casto byva problem.