V Aston Martine sa po pretekoch v Monaku zrodila menšia nezhoda medzi technickým riaditeľom Adrianom Neweym a šéfom stajne Andym Cowellom. Najvyššie postavení zamestnanci tímu sa nezhodli na tom, ako dlho bude trvať, kým jazdecký simulátor začne korelovať s traťou a kým tento dôležitý vývojový nástroj bude v stopercentnej forme.
Minule som si to všimol, lebo tá fotka to ešte umocňuje.
Trochu sa divím, že si Cowell ako šéf tímu s dobrým platom v prostredí F1, kde je človek stále na očiach, tie zuby ešte neporiešil.
Asi ano . Postarat se o slušný chrup se ale už dnes považuje za samozřejmý standard, především u lidí, kteří na to mají. Mě to aspoň dost zarazilo. Samozřejmě, jeho volba, ale určitě to vzbuzuje pozornost. To si zase nehrajme na něco, co není.
“Práve sme sa na brífingu bavili o tom, čo pilot hovorí na simulátore, čo hovorí na trati, a objavili sme nesúlad.” *
Doteraz tam tento fenomen nemali? Data im sedeli? Alebo ignorovali vstupy od pilotov a cakali na Neweyho, aby im povedal, ze si piloti nerobia srandu a auto robi na trati nieco ine ako na simulatore?
“Dokonca aj skúsené tímy majú problémy s koreláciou dát.” *
Oni sa povazuju za neskuseny team? S ich korenmi? Snad nechce niekomu nahovarat, ze prisli do F1 pred par rokmi a nabrali samych absolventov strednych skol so zameranim"Automechanik".
Asi v podstatě nezkušený tým jsou. Potřebovali hodně personálně posílit, a tomu normální průběžný vývoj dvakrát vykolejili “objevením” auta k nerozeznání od momentálně nejsilnějšího. K tomu výměny vedoucích pracovníků, kteří měli být základem nového AM (Green, Whitmarsh, Fallows, Szafnauer, Krack…), to se potom kolektivy moc nestabilizují a procesy se neusadí. Všechno chvíli trvá a moc se toho přeskočit nedá.