Čou sa chce vyhnúť Schumacherovmu osudu: Čakal príliš dlho | Magazín F1 - F1online.sk

Ak sa nestane zázrak, Kuan-jü Čou bude o rok na štartovom rošte chýbať. V istom zmysle sa ocitol vo veľmi podobnej situácii ako po sezóne 2022 Mick Schumacher, no čínsky pretekár je odhodlaný neskončiť tak, ako jeho predchodca, a do konca vekov čakať na svoju príležitosť. Chce byť oveľa aktívnejší.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/174450/cou-sa-chce-vyhnut-schumacherovmu-osudu-cakal-prilis-dlho

Ak sa má v f1 ešte objaviť jeden z dvojice čou Mick tak hy som to skôr tipovala na Micka

1 Like

Moc nerozumím, co nám chtěl Čou vlastně říct :woman_shrugging:.

Zhou řekl, že když ho z F1 vyhodí, tak nebude ztrácet čas zbytečným škemráním o místo v F1, ale že bude hledat uplatnění v jiných sériích.

1 Like

To uplatnění ale Mick má, tak v čem je problém? Jinak Čou je celkem sympaťák, ale tady myslím řeší něco, co jde úplně mimo něj - jinak než aby “dělal Číňana” mu nikdo v F1 sedačku nedá.

Uplatnění má v plackách, ale v F1 ho stále vyhazují dveřmi. Myslím že Mika v kuloárech F1 tolerují pouze díky jménu.

Asi jo. Ale jestli se tomu chce Čou vyhnout, tak snad neměl do F1 vůbec chodit. Kvůli talentu tam určitě není. Nicméně mi to žíly nerve, myslím, že jsme mu už věnovali času víc než dost :smile:

V dětství si vždy ideály vybarvujeme trochu jinak, než je realita. Teď už ale procitl a uznává, že další snaha o F1 je zbytečná.

1 Like

Zhou mi přijde celkově ztracený, ne jen na trati

1 Like

Přitom první sezónu neměl špatnou, ale letos je úplně mimo. Je mi těchhle kluků, co jsou tam jenom “na použití” kvůli národnosti, penězům, jménu atd. a jinak vůbec nikoho nezajímají docela líto. Ale to je život, jinak by se tam asi nepodíval vůbec.

Letošek ale neměl nastat, jezdí asi hůř než v jeho první sezoně, nevím proč tak propadl.

Asi kvôli autu. Veď je to totálny šrot. Smutné. A to som Sauberu roky fandil.

Nemyslím ani tak výsledky, jako porovnání kvalifikačních časů s Bottasem.