Clarkson: Ak sa McLaren nezlepší, Norris by mohol zamieriť do Audi | Magazín F1 - F1online.sk

Lando Norris je už nejaký ten piatok považovaný za jedného z najtalentovanejších jazdcov na štartovom rošte, ktorý však nemá k dispozícii konkurencieschopný monopost.  Hoci je Brit stále mladý, roky utekajú a očividne mu začína dochádzať trpezlivosť. Je preto v hre jeho prestup? Kam by zamieril? Tom Clarkson v tom má, zdá sa, jasno. Dvadsaťtriročného pretekára si vie predstaviť v tíme z Hinwilu.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/96785/clarkson-ak-sa-mclaren-nezlepsi-norris-by-mohol-zamierit-do-audi

tam nie je ziadne ak, tam je iba kam.

1 Like

To už jsem tu psal loni, že velký kandidát na sedačku u Audi by mohl být právě Norris.
A to ještě vloni panovala naděje, že se McLaren snad nějak zmátoří. Letos už je to pro Norrise jasnej úprk než se v McLarenu utopí v bahně podprůměru

1 Like

Aby sa nediali v druhej polke roka velke rosady a vyplacania zo zmluv… Ak by sa Hamilton rozhodol skoncit, tak do Mercedesu by zamieril Leclerc. A do Ferrari by sa mohol natlacit Norris. A mat znova dvojicku Sainz-Norris? Timu by to pomohlo. Taliani teraz potrebuju trochu uvolnenejsiu atmosferu…

Norris zvedej kotvy…

Norris má strach ze změny, bude loajální.

Já jsem si myslel, že tam bude spíš Vettel s Schumacherem.

No u Shumiho Juniora tam ještě nějakou potenciální šanci na druhou sedačku vidím, nicméně Vettel je podle mě out. Teda za sebe doufám, že se nebude vracet :wink:

jedno miesto je pre Zhoua kvoli cinskemu trhu

Pro inspiraci…
S tím modrým přijel Piastri




1 Like

Vem si motýlka a řekni mu, že mu to přeparkujes.
Pak se domluvíme. :slightly_smiling_face:

1 Like

podla mna skor ci neskor skonci v mercedese (ked to zabali hamilton)

Ja si ho viem predstavit aj do Mercedesu. Ak je nieco pravdy na tom, ze HAM by si mozno obliekol cervenu kombinezu, preco nie miesto neho NOR? Dlhsie som hovoril, ze ak sa HAM rozhodne skoncit asi by siel na jeho mieto LEC ale zda sa, ze este si bude chciet pojazdit keby aj vo Ferrari.

… a nebo se McLaren dá dohromady, a Lando v něm bude bojovat o tituly a vítězství!
McL na tom není ideálně, ale jde vidět že pracují na zlepšení - byl odejit Key, nabírají hodně nových technických posil, budou teď zavádět nový tunel i sumulátor. Stella se zdý být dobrým člověkem v čele myslím že odchod Seidla (který stejně byl asi nasazeným agentem VW) není žádná katastrofa.
I Kdyby tento rok měli skončit až za Alpinem (což si nemyslím), tak další rok očekávám lepší výkonnost a r.25 konečně boje o vítězství. A jestli se to do roku 25 nevyplní, tak bude mít Lando čisté svědomí s odchodem. No a ze š■■■■■ bych ho neviděl jen u RB, ikdyž je s Maxem kámoš …