Chcem sa stať prvým japonským víťazom v F1, hovorí Cunoda | Magazín F1 - F1online.sk

Znie to neuveriteľne, ale je to tak. V dejinách Formuly 1 ešte nikdy nevyhral japonský pretekár, ba ak rátame len majstrovské veľké ceny, teda tie, ktoré sa v danom ročníku počítali do výsledkov šampionátu, tak sa z víťazstva netešil dokonca ani žiaden pretekár z Ázie. Júki Cunoda by chcel túto neuveriteľnú šnúru prestrihnúť a ako prvý Japonec zodvihnúť nad hlavu trofej pre víťaza.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/21817/chcem-sa-stat-prvym-japonskym-vitazom-v-f1-hovori-cunoda

Vzhladom na to, že F1 vo velkom expanduje na azijsky trh sa dá očakávať, že Cunoda skôr či neskôr na najvyšší stupienok vystúpi

Očakávalo sa to aj od Kobiho a Sata. A prd z toho. Pokiaľ nebude mať na to káru, tak nič nevyhrá.

Ja si v prvom rade nemyslím že v konkurencii toho talentu čo do F1 prišiel posledné roky ma na to dosť schopností.

Na konci roka v F2 zažiaril ale inak to žiadna sláva nebola.

Uvidíme, čo predvedie v F1, ale neraz som čítal, že je vraj sakra dobrý a že budeme ešte prekvapení z neho.

Navyše má dobrú šancu aj z toho hľadiska, že jazdí v Alpha Tauri a ak sa predvedie, tak nemá ďaleko od sedačky v Red Bulle, z ktorej by to víťazstvo bolo kľudne možné.

Čo je na tom. To tam má ísť prehrávať?

Hej v Red Bulle verím tomu že je možné že to dá.
Ale podľa mňa by mu radšej mali dopriať čas skôr ako ho tam šupnú. Nie že dopadne ako predchodcovia. To nech si radšej kľudne po držia Pereza aj 2 roky.

Uuf klud este nemame za sebou ani prve preteky a vela z nas ho pasuje uz do redbullu. Myslim si ze nech by jazdil akokolvek dobre a Perez by neprinasal potrebne vysledky tak ostane v AT celu sezonu minimalne

No ved to som napísala

Ja ho tam nejak zásadne silou mocou nemám ambíciu pchať.
A vôbec nie som z neho taka nadšená ako mnohí. Lebo som ho sledovala celý rok. Nebolo to zle ale ani zázrak. 3 skončil aj Albon. Takže uvidíme co ukáže v F1… Ale málokedy sa to ozaj stane že by konštantné dokázal jazdiť výnimočné človek co to nedokázal v F2.

1 Like

Ja sa tesim kedy sa autor tychto clankov nauci pisat meno toho japonca…ale skor si to uvedomi az po prvych pretekoch ked uvidi uplne niekoho noveho s menom Tsunoda…kto to asi bude?:slight_smile:

pod kazdym clankom o cunodovi sa zarucene najde nejaky vsadebol co to nevydrzi a zalozi si konto aby zdelil svetu aky je nevzdelany.

A ty si tu presne na to, aby si ho umravnil :smiley:

ale ja som nikde netvrdil, ze je nemravny.