Car design poslednich let?

hah, vedel by som polemizovat :smiley: ale vsetky su pekne :heart:

2 Likes

aj ja ale nakolko mame kazdy ine vnimanie tak kazdeho volba je ta spravna :raised_hands: :handshake:

1 Like

ale ano kazde ma svoje caro a svoju krasu kazdy si najde model ktory je pre neho ten naj


Škodaplán 600.

TATRA 600 Tatraplan, smutný příběh Tatrovky, za jejímž koncem stála Škodovka. Historie Tatry 600 (youtube.com)

Pokrok nezastavíš.

Hyundai predstavil nový hypercar
image

1 Like

To auto je jak colombova žena.
Rozpráva sa o ňom už snáď 5r. čo je predstavené.

Cenovka 200k za Hyundai. Aj keď za design by to odomňa dostali

edit: aj ked pozerám, že išli na 500k lol

1 Like

Ale už ide do finále. Za dizajn majú palec hore. Tak na hyundai sa hyper sport nehodí no. Ale taký dizajn by mohli adaptovať aj na nižších seériach.

1 Like

Určite, len kto dá proste tie peniaze za Hyundai. Bezohľadu na technológiu a neviem čo.

Na konci dňa to stále bude “len” hyundai

1 Like

F3 2025 nová generácia

Až na tu radlici hezký vůz.

Trochu mystery.
Zruší něco z těchto vychytávek ERS?

H2O auto znam dlouho, je jasne ze vynalezce byl nepritel, shodil by tim svetovou ekonomiku, jeste ze to neprezil.

to si zaloz firmu a vyrabaj auta na H2O, budes miliardar ako Musk.

Nikdo by to nepovolil a asi bych byl pro jistotu zabit.

Auto na vodík samozřejmě funguje, ale finální účinnost je ještě o více než 50% horší než u kyselin.

Kto by to mal povolit? vyvijat mozes co chces a ked to budes mat hotove jednoducho zozenies investorov a zakaznikov.

Spalovaci vodik bych si koupil, je to ma oblibena technologie, sleduju to. Toyota na tom maka.

Rika se tomu homologace a navic v dnesni evropske situaci? Nemyslitelne, to bys videl jak rychle by Green Deal skoncil ze je to slepa ulicka.