Car design poslednich let?

Já vím, proto beru tuhle závist jako ryze upřímnou a přející.
Je tady ale mnoho jiných a ti by si třeba takovou zkušenost rádi vyzkoušeli.

2 Likes

preco su Tesly fail?

fail z pohladu nefunkcnosti, ale asi na to pozeram cez prsty


Dnešní dieta.

1 Like

Ti si žiješ! 151515

Tahle Pražma ale byla koupená na tržišti. Tak velké ulovíme zcela výjimečně.

Švindlujete, měli byste se živit jenom lovem!

1 Like

Nešvindlujeme, nemusel jsem přiznat že Pražma byla koupená. Tyhle čudly jsou ale čerstvější.

1 Like

Dnešní noclehárna.

1 Like

3 Likes

Dnes jsme byli poprvé kontrolování námořní policií. Čekali jsme důslednější kontrolu, ale stačilo mluvit česky a propustili nás. Teď připluli do Drveniku, tak si je můžu vyfotit.

1 Like

V nejhorším napiš z basy, kam máme poslat buchty :smile: .

1 Like

:grin: Bez basy by buchty poslat nešlo?

Kdepak, takových by bylo! Pro buchty se musí něco udělat :smile: .

1 Like

Dyť jsem u kormidla téměř furt a dobrovolně se zúčastním i jiných lodních prací. Třeba jsem před chvíli udělal rajčatový salát pro všechny.
V noci má hodně foukat a teď už mělo pršet tak jsme zašití ve Velkém Drveniku a prožíváme siestu. Bohužel příjdu o závod. Asi bych se uměl přihlásit na F1 tv, ale v mobilu by to stejně nebylo ono.

1 Like

Hezky report z vyletu, urcite se vsem libi, skoda ze v teme Car design poslednich let to nikdo nebude hledat, prichazis o srdicka :swimming_woman:

1 Like

Me prijdou E auta ale hlavne ta ruzna osobni dvoukolova jezditka nebezpecny v tom, ze nedavaj okoli vedet ze jedou, vec ktera vydava zvuk zaznamena kazdy. Jasne ze jsou tady kola, ty maj ale zvonky :writing_hand:

Na srdíčkách přece vůbec nezáleží. Chtěl jsem, aby tady založil článek o cestování @Triper ,který z nás cestujte nejvíce, ale asi ještě nemá na psaní článků práva. Z mobilu bych sám asi založit článek stejně neuměl proto hostuji tady.

Aha, nenapadlo me ze mas na mori jinej internet :rofl:, priste vyplouvam s tebouuu :ferry: