Car design poslednich let?


akože niečo tam je

  • DRS overtake sú mŕtve prakticky od 2026

Fakt to vypadá ako plochá podlaha späť
image

1 Like

@Hedgehog Díky, jako ryzímu netechnikovi se mi to líbí :smile: .

1 Like

ake su tvoje dojmy ako netechničky? :smiley:

Si si kúpil plagát, či model?

Mně se líbí všechno, jednou je to F1, tak to beru. Jak už jsem taky psala, mně je úplně jedno, proč to jezdí :smile: .

3 Likes

Užívej Ferdo, taky se konečně za 14 dní chystám vypnout :slightly_smiling_face:.

Tradiční první kotvení v zátoce u Číňana.

3 Likes

@Hedgehog Ferrari prinieslo vec na zadné zavesenie, ktorá mala byť v Imole, ale nebola ani tma ani v Monaku a mala by pomôcť s corner exit pri zachovaný corner entry (to majú kvôli typu zavesenia lepšie ale strácajú na exite, ale táto vec by mala pomôcť)

1 Like

supre tak snad im to bude ku prospechu

inak som kdesi cital, ze na upgrady v imole ferrari utratilo vacsinu budgetu :smiley:

neviem ako keď neboli zase tak obrovské ako AMR a budú ešte dva veľké balíčky

ok tak som kecal, vacsinu nie, 25%

1 Like

Jeep neberie nic na lahku vahu

inak, kto mate instagram, tak tento profil je super, porovnava tam ako su sucasne auta podobne, a nejde pritom len o rovnaku platformu, ci triedu

myslim, ze prave @bob na to casto poukazuje

Jeep má vrámci Stellantisu prepojenie s Fiatom a Ferrari cez Exor N.V. Giovanniho Agnelliho, predtým aj cez FCA (Fiat Chrysler Automobiles).

1 Like

diky za upresnenie, nejak tie koncernove partnerstva nesledujem

inak toto ma dostalo:
auto od Xiaomi




1 Like

Číňania skopírujú, čo sa dá. :slightly_smiling_face:

mne to pride ako doba 70s-80s kde zrazu vsetci po uspechu mustangu zacali robit pony cars, a takisto boli auta povacsine hranate krabice, kde v 90s a na prelome tisicroci sa zrazu dizajneri zacali orientovat na oble tvary.

1 Like

1 Like

dobra stranka. Ja si to tiez uz dlhsie vsimam a chapem co chcel bob povedat. Ale to nie je len v sucasnosti. A ano je to docela hnus

no ja mam stale mensi a mozno aj vacsi kink na auta z 90s a 00s, ale Corolla GR a audi S1 si za posledne obdobie ziskali moje srdce. skoda ze tu Corollu v cesku nejde ofiko myslim kupit