Camilleri: Sme v priepasti | F1online.sk

“Teraz sme v priepasti a vieme, že sme v priepasti. Je to kvôli zhluku faktorov, ale čokoľvek, čo poviem, vyznie ako výhovorka. A my sa nevyhovárame,” odkázal Louis Camilleri. “Teraz záleží na tom, aby sme sa koncentrovali na problémy, ktoré máme a tvrdo a so zanietením pracovali na tom, aby sme sa vrátili na pozíciu, ktorú považujeme za naše riadne miesto.”


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/11386/camilleri-sme-v-priepasti

No pokrok tam je už snáď aspoň pochopili že je ozaj zle a nie je to búrka, letný dáždik ani hurikán ani žiadny iný pojem z meterológie ale ozaj problém (a podľa mňa komplex problémov) kt. musia identifikovať a vyriešiť. A potom snáď bude dobre lebo aj keď nefandím Ferrari toto je hrozne.

Pravdou ale je, že aj keď sa im nedarí…tá show vo Florencii (čo je na fotke hore) bola ozaj parádna a Ferrari sa nedalo zahanbiť. Ozaj sa oplatí to vidieť kto ste nevideli. Už chýbala len lepšia oslava na trati a nie boj o bod/2 s Williamsom.

wau, ďakujeme za vysvetlenie :smiley:

To bolo k čomu táto poznámka? Ja už nemôžem nič napísať?

Ale môžeš, tak ako aj ja…

Len som doteraz nevedel že Ferrari má nejaký problém a teraz to už viem, ešte raz díky.

byt v zisku a par krat nevyhrat je naozaj “problem”.