Cadillac privezie do Rakúska „veľký balík vylepšení“. Chce sa dostať do stredu poľa | Magazín F1 - F1online.sk

Cadillac začal svoj život presne tak, ako sa očakávalo. Od nováčikovského tímu málokto očakával viac než jazdu na chvoste. Napriek tomu dokázala americká stajňa príjemne prekvapiť. Sergiovi Pérezovi sa niekoľkokrát podarilo primiešať sa do boja s tímami stredu poľa, priblížiť sa k postupu do Q2 a dokonca aj k bodom. V Rakúsku by tím rád urobil ďalší krok vpred.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/237017/cadillac-privezie-do-rakuska-velky-balik-vylepseni-chce-sa-dostat-do-stredu-pola

Muze se jim to povest pokud pokorne sbirali data, preklopit je do posunu vpred tooo, no uvidime moc to nevidim.

Tak co jiného by měli dělat, než vylepšovat, jezdit a posouvat se dopředu. Zatím asi předvádějí přibližně to, co se od nich čekalo. Ale nějaký ten bodík bych hlavně starému pánovi přála, snad se dočká co nejdřív.

To Aston rád uslyší, bezkonkurenčně na chvostu a sám :flexed_biceps:

2 lajkov

Stroll si na nic stěžovat nemůže. Vždyť má letos na dráze více štěstí, než rozumu. :wink:

nejlepší spalovák, nejlepší šasi, to jestli Verstappen nezačne vyhrávat od neděle, tak nevím co víc by potřeboval

2 lajkov

OK, jenže, trochu závidím že vývojem do toho jdou full a Aston … :neutral_face:

2 lajkov

Buď jako Michal a soustřeď se víc na Aston s Alonsem :neutral_face:

Clanok o Cadillcu a hned sa vyvracal Janko :+1::joy: