Cadillac začal svoj život presne tak, ako sa očakávalo. Od nováčikovského tímu málokto očakával viac než jazdu na chvoste. Napriek tomu dokázala americká stajňa príjemne prekvapiť. Sergiovi Pérezovi sa niekoľkokrát podarilo primiešať sa do boja s tímami stredu poľa, priblížiť sa k postupu do Q2 a dokonca aj k bodom. V Rakúsku by tím rád urobil ďalší krok vpred.
Tak co jiného by měli dělat, než vylepšovat, jezdit a posouvat se dopředu. Zatím asi předvádějí přibližně to, co se od nich čekalo. Ale nějaký ten bodík bych hlavně starému pánovi přála, snad se dočká co nejdřív.