Bývalý šéf Ferrari: V tíme niečo nie je v poriadku a jazdci to nie sú | Magazín F1 - F1online.sk

Bývalý športový riaditeľ Ferrari Cesare Fiorio vyhlásil, že Mattia Binotto musí urgentne nájsť príčinu toho, prečo v talianskom tíme kopia chybu za chybou. Zároveň zdôraznil, že Scuderia sa pod Binottovým vedením síce stala tímom schopným víťaziť, avšak stále ju trápia viaceré slabé miesta, ktoré treba odstrániť.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/73643/byvaly-sef-ferrari-v-time-nieco-nie-je-v-poriadku-a-jazdci-to-nie-su

Redbull ma enormneho sportoveho ducha, Mercedes enormny politicky vplyv. Ferrari je tak trocha mimo jedneho aj druheho.

Nesúhlasím Ferrari má enormný meme potenciál

1 Like

Ferrari má enormný marketingový potenciál…
V padocku je 10 tímov, ale celý svet zaujíma iba to, ako sa darí Ferrari a kedy vyhrajú konečne titul. Ostatní sú v tomto kolotoči do počtu…

:+1:
Toto si nemal napisat,lebo nabehne medvedia uderka na cele so Schreddingerovou mackou a budu vyblakovat o Sirovi a Medvedovi ako o marketingovom obrovi a predanych ciapkach.
Medved svoj marketing potencial nevie vyuzit ani v Dojclande, nie este vo svete.

:slight_smile: Sainz na najlepsiu 5ku nema a nikdy nemal. To ostatne zhodnotil spravne, ryba smrdi od hlavy.

1 Like

helmutko

“Redbull ma enormneho sportoveho ducha, Mercedes enormny politicky vplyv. Ferrari je tak trocha mimo jedneho aj druheho.”

Neviem od kedy, ale je to uz dlhšie čo si klesol skoro na úroveň Chroustala a jeho trolskych 3-5 nickov. Alebo sa ospravedlňujem a aj tento nick bol pôvodnému " hekmutkovi" ukradnutý…

Tvoje poradie malo byť:
1: RB ma enormný politický vplyv, lebo práve ten vplyv zabezpečil Maxíkovi titul - takto získaný titul sa nepodaril v historii ešte nikomu
2: Ferrari má v poradi druhý najsilnejší politický vplyv, lebo dokáže uzatvárať s FIA v priebehu sezóny tajné dohody ohladom vyšetrovania - to sa ešte v histórii nepodarilo nikomu…
3. Mercedes, áno aj ten ma určitý veľký vplyv, ale spomedzi spomínaných má najväčšieho športového ducha. A to súdim aj podľa toho, že priniesli najviac inovácií za posledné roky. Či uz boli schvalené, alebo účelovo po roku zakázané, ale najviac zo všetkých.

Ale čisto zo športového ducha rešpektujem všetkých. Všetci si zaslúžia rešpekt a uznanie.

Pekný deň.

Ferrari dela spatna rozhodnuti behem zavodu, ale kde najit ty spravne lidi, dovedu si predstavit ze tohle je fakt problem…

Zas ďalší exFerrarista, ktorý si dovolil kritizovať. Som zvedavý, že dokedy vydržia ten tlak a kedy a či príde tá vytúžená zmena.

Jediné, čo majú malinovkári so športovým duchom a motoršportom, sú peniaze, za ktoré platia šikovných ľudí. To sa so skutočnými značkami ako Ferrari, alebo Mercedes nedá porovnávať. Samozrejme veľa peňazí a pomoc zhora dokáže zabezpečiť titul aj malinovkárom. Taký je svet. Bohužiaľ.

Zajimala by me ta castka kterou Masi inkasoval od Red Bullu za lonskou celorocni podporu, musela byt neuveritelna, kdyz si clovek uvedomi ze si nechal vyplatit dopredu financni zisk cele sve kariery v motorismu.

Nemyslím si, že bol zaplatený, ale tých zlyhaní bolo z jeho strany za celú sezónu dosť. No a to divadlo na poslednej GP, to nemá obdobu za celú históriu F1.

No tak bud byl zaplaceny, nebo hloupy ze to delal zadarmo…

Budeš si muset vystačit se zrcadlem.