Budkowski to napokon nie je. Mike Krack novým šéfom Aston Martinu | Magazín F1 - F1online.sk

O prácu najprv prišiel šéf Aston Martinu Otmar Szafnauer, potom aj šéf Alpinu Marcin Budkowski. Na základe medializovaných informácií a špekulácií z posledných týždňov sa očakávalo, že si miesta navzájom vymenia. To sa však napokon nestane, Aston Martin totiž do pozície šéfa pretekárskeho tímu vymenoval Mikea Kracka.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/53603/budkowski-to-napokon-nie-je-mike-krack-novym-sefom-aston-martinu

Tím se nabízí jedna velká možnost, Budkowski zpět do FIA.

cize siahli po niekom bez autority a prakticky bez vrcholnych managerskych skusenoti v F1 aby sa mal Daddy Stroll po kom vozit. ocakavana volba, aj ked samotne meno mne nic nehovori.

:ok_hand:, ale meno ma najlepsie v padoku.

jasne, ze ano. Tombazis pojde dovidenia a Masiho ulohy rozdelia medzia dalsich 2-3 ludi.
v mojich ociach nebol Budkowski nikdy nahrada na Otmara, ale pravdepodobnejsii je prave navrat do FIA, kedze tam mu to celkom islo.

Som zvedavý ako sa bude dariť Martinovi Whitmarshovi v Aston Martine a ako sa bude dariť samotnému Aston Martinu pod jeho vedením.
Martin Whitmars sa v McLarene veľmi nevyznamenal :frowning:

Aj čítate niektorý tie članky. Bol šefinžinierom BMW-Sauber, to nieje dostatočná kvalifikácia?Plus mimo F1 sa vylučne pohyboval v motoršporte a dostal sa i tam na vysoké pozície atď.

ano cital som to a stojim si za tym co som napisal. je tam ako figurka, ktorou bude Stroll manipulovat.

Tebe Palec hore. Pár ľudí tu na fóre vie vsetko robiť lepšie ako riaditeľ pretekov, riaditeľ stajne, je to naozaj človek ktorý ma mraky skusenost a nemyslím si že pán stroll sa potrebuje po niekom voziť. (Prachov ma dosť. Keby sa chce voziť kúpi si štetku)Vybrali ho lebo myslia že pasuje to ich týmu… nechápem ako môže niekto povedať že nieje kompetentný. A hlavne keď to povie niekto spoza PC alebo mobilu :smile:

No ved ta stetka sa vola Mike Krack, nie? :slight_smile: bude sa ohybat pod rukou Daddy Strolla.

Dosť nechutne :rofl::rofl::rofl: