Budem útočiť ešte viac než obvykle, sľubuje Alonso | Magazín F1 - F1online.sk

Project 33 má pravdepodobne najväčšiu šancu na svoje naplnenie. Bez ohľadu na formu Aston Martinu v druhej polovici sezóny môžeme povedať, že ak predstavuje niektoré podujatie najlepšiu príležitosť na 33. víťazstvo v kariére Fernanda Alonsa, tak je to práve Monako. A španielsky pretekár očividne pricestoval do kniežatstva bojovne naladený.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/96887/budem-utocit-este-viac-nez-obvykle-slubuje-alonso

Já mám právě strach z nejměkčí pneumatiky, na té jsme v Baku v kvalifikaci docela vyhořeli a naše ztráta na RedBull i Ferrari byla propastná. Ale je fakt že tady se bude nastavovat více na kvalifikaci takže uvidíme, ale ty obavy tady mám. Ono proto taky Astonu tak nějak věřím více v Barceloně, kde naopak budou pneu ty nejtvrdší s kterými to jde více Astonu a Mercedesu.

Nemyslím, že by byl problém pneu, AM doplatil v Baku v Q na nefuknční DRS a taky to, že ještě sundával přítlak, aby se tak netrápil na rovnikách, tady to nebude potřeba

Si myslím, že by mohlo být silné Ferrari. Mají super trakci. Nikdo jiný takovou nemá.
Když to teda nefiknou do bariéry.

Leclerc je určitě favorit na tenhle víkend, u Sainze je to rezerva

Myslím že to bude pre FA najhoršie umiestnenie v tejto sezóne…

Takže takhle?

87878

1000? žabaři …

Počkám si až zjistím, co to je za dírku…
Pak dám možná na někoho jiného.

To je další verze pro F1 duct, když se podíváš ve předu, tak tam máš to směřování do této čá■■■

Myslím, že AM tam má nové zadní křídlo, upravené přední křídlo a upravený kryt motoru

1 Like

Podle mě to není vstup do nějakýho s ductu, ale nějaké (za mne ilegální) mini křidélko na lepší usměrnění vzduchu. :slight_smile:

Aha takze Mercedes s B verzi…hmm, co na to VOL…

V tehle čá■■■ je to výstup už, no uvidíme

Jsem myslel, že jsi myslel to šedivý.

Nene, to je další prvek na směrování vzduchu

Za mě ilegální prvek… ale když to tam je, tak asi ne.

Víš, kolik je ilegálních prvků na současných autech a FIA je v klidu?

Bohužel.

Třeba i to loňské zadní křídlo Astonu… Absolutně proti duchu a smyslu pravidel.

Pak se diví, že se zhoršuje závodění, když má každý křídýlka na outwash.

Je vidět, že ta pravidla jsou fail, tak jsou benevolentní ke všemu.

3 Likes