Budem pretekať ešte dlho po štyridsiatke, uisťuje Hamilton | Magazín F1 - F1online.sk

Fernando Alonso podpísal minulý týždeň novú viacročnú zmluvu s Aston Martinom. Znamená to, že najstarší muž na rošte zotrvá vo Formule 1 minimálne do konca sezóny 2026 a bude ašpirovať na métu 450 veľkých cien. To je hodená rukavica aj pre druhého najstaršieho muža na rošte, Lewisa Hamiltona, ktorý vraj neplánuje tak skoro skončiť.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/150312/budem-pretekat-este-dlho-po-styridsiatke-uistuje-hamilton

Nikdy jsem nepomyslel, že budu závodit po čtyřicítce. Určitě jsem kdysi řekl, že nebudu.

… tak tak, vzpomínám si že to není zas tak dlouho kdy tvrdil že on tak jako Alonso už ve 40 určitě F1 jezdit nebude, že má spoustu dalších věcí v plánu :smiley: Čas plyne a věci se mění, někdy :slightly_smiling_face:

2 Likes

Pro nekoho smutna zprava.

Stejnej clovek mimochodem tvrdil, ze karieru ukonci v mrdcedesu :smiley: Kultisti samozrejme hltaji a hltaji…

2 Likes

Nejhorší na tom je, že se stane mistr světa ve Ferrari. :sob::sleepy:

Příští sezonu?! Protože potom už bude dominovat Alonso na Aston Martin - Honda :smiley:

1 Like

Nie je to vylúčené, ak ho neskôr zlanária do WEC.

5 Likes

F1 poskytla nová móda.
Sedět na prameni co nejdýl dokud se dá.
Bohužel pravidla prodloužený důchodcovský věk silně podporují a v eko vozech kde se musí šetřit úplně všechno nějaký ten křížek navíc, přece nemůže být žádný problém. :manual_wheelchair:

1 Like

alonso s hamiltonom nepriamo profituju aj zo zalostnej situacie v nizsich seriach

Profitují z toho hlavně Serža, Zhou, Magnussen apod.

Žalostná situace v nižších sériích je především proto, že se výš nedostanou, když žádný tým kvůli stropům žádné mlaďochy nechce riskovat.

asi sa viaceri zhodneme, ze stropy su povodcom vsetkeho zleho :smiley:

Tak, jak říká klasik Miloš Zeman-pouze blbec nemění názory. :slightly_smiling_face: Já ale už v nějaké mohutné úspěchy Hamiltona nevěřím.

1 Like

ja neviem preco sa vsetci stazuju. v F1 vzdy jazdili piloti medzi 30-40. Vlastne vseobecne automobilovy sport praje skusenym pretekarom, nie je to az take narocne aby to 40 rocni nezvladli na urovni.

Preco by vlastne stajne nemali preferovat starsich pretekarov, specialne ak stale jazdia na vysokej urovni? Fyzicky to zvladaju, maju kopec skusenosti, fanbase, sponzorov, ludia ich poznaju… Verim, ze toto bola aj idea ked RB dal prednost Ricciardovi pred Lawsonom, akurat, ze ricci jazdi prd. Ked to ale stale ide tak preco nie?

1 Like

Mne stropy vyhovuju. Nech sa snazia aj inak ako prekladat lopatou cash.

Ja mám rád vysoké stropy, dnešné byty sú hrôza.

Zlaté byty v centre mesta :smiling_face_with_tear:

2 Likes

Stropy úplně za všechno nemůžou, ale napáchaly hodně škody.
Nějaký přínos stropy mít bude, jenže je neviditelný.

Aká svetlá výška v byte by bola pre Teba ideálna?

3 metry je dostačující, aby byt vypadal vzdušně. Při podlahovém topení se náklady na energie téměř nezvyšují. U klasických radiátorů jso náklady o něco vyšší.

1 Like