Brundle vraj vie, kto šíril špekulácie o Hamiltonovi. Hrá mu to do karát, hovorí Button | Magazín F1 - F1online.sk

Uplynulé dni sa niesli aj v duchu špekulácií o Lewisovi Hamiltonovi. Viaceré médiá sa chytili údajných insiderských informácií, že Ferrari ponúklo sedemnásobnému majstrovi štedrú 40-miliónovú zmluvu. Tieto chýry podľa Jensona Buttona výrazne pomáhajú Hamiltonovi pri rokovaniach s Mercedesom. Kto ich však roznáša? Martin Brundle to vraj vie, no drží bobríka mlčania.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/97100/brundle-vraj-vie-kto-siril-spekulacie-o-hamiltonovi-hra-mu-to-do-karat-hovori-button

Jakkoliv mám Leclerca rád, tak jeho pětiletka by měla končit tento rok. :grin:

Lewis nema gule na ferrari.
Bol by cely rozklepany podpisat s nimi zmluvu, bal by sa toho.
Za talianov jazdili ozajstni sampioni ktori sa nebali - Lauda, Mansell, Prost, Schumacher, Alonso, aj Ayrton ich chcel podpisat.

Já jsem chtěl taky do Ferrari. :slight_smile:

Hm, ale nejezdil za ně třeba Jim Clarc, Jack Brabham, Jackie Stewart, Nelson Piquet, Graham Hill, Emerson Fittipaldi nebo Mika Hakkinen, ty “ozajstny” šampióne.

Nemůžu si pomoct, ale Hamilton do Ferrari mi připadá jako oboustranný nesmysl. Ferrari potřebuje hlavně posílit a stabilizovat tým, což chvíli trvá, jezdci nejsou jejich současný problém. A Lewis, málo platné, už není nejmladší a pokud chce čekat na dobré auto, tak může klidně v Mercedesu. Schumimu bylo 27, když přestoupil, Sebovi taky, Alonsovi 29. Proč by podepisovali skoro čtyřicátníka a jak dlouho on sám by měl ještě trpělivost budovat tým?

3 Likes

Dík, ovšem známe F1 - o překvapení zde není nouze :smile: .

Posílám “like”, ale právě proto, že by to byla tak nepravděpodobná a zvláštní kombinace, bych Hamiltona ve Ferrari jedině uvítal.

Bez ohledu na to, kdo komu fandí, toto by bylo téma.

1 Like

Téma by to bylo v každém případě, to souhlasím :smile:, ale nevím, které straně by to co mělo přinést. Ani moc nevěřím tomu, že každý pilot chce jezdit ve Ferrari, myslím, že je to v mnoha případech jenom zdvořilostní fráze. Ale třeba budeme překvapeni, netvrdím, že se to nemůže stát :smile: .

3 Likes

Hmm, ale jazdili Ascari, Fangio, Farina, Hawthorn, P.Hill, Surtees, Ickx, Andretti, Scheckter a dalsie hviezdy, ty odbornik na f1.

HAM jednoznacne do Ferrari, skoda…

Bohuzial, Hamilton nema co dat Ferrari, okrem marketingovej trhovej hodnoty…

Russel s nim dokaze drzat krok, takze jediny dovod moze byt, aby ziskal titul aj inde ako McLaren/Mercedes…

Ale ten s dobrym autom vo Ferrari ziska aj Leclerc… Takze by to bol cisto PR prestup…