Brundle o Alonsovej hre nepochybuje: Potom si nasadil svätožiaru a vybral sa za komisármi | Magazín F1 - F1online.sk

Můj názor je že si tam jezdec může dělat co chce, nesmí ale svým pohybem či brzdou způsobit že do něj ten druhý vlítne nebo že se mu úhybným manévrem pokusí vyhnout. Je pak vlastně jedno či se vybourá nebo ne, v tu chvíli si prostě ten před ním počínal nebezpečně, a trestal bych pořádně. Russell ale Alonsův žádný náhlý pohyb řešit nemusel a ani se mu nevyhýbal.

Hamilton loni naznačoval přechod k Ferrari?

1 Like

O možném zájmu Hamíka o Ferrari se šušká aspoň dva roky.

Šušká? Tak to je na stejné bázi, jako současná situace v RBR ne?

1 Like

Nevím jak dopadne šuškání o RB, ale Hamík ve Ferrari bude. Na RB si budeme muset počkat.

1 Like

Dík za info Sherlocku :grinning: já tu chtěl dát příklad, že Ham nic o Ferrari nepotvrzoval, jen se spekulovalo a dopadlo to, jak to dopadlo

1 Like

Mna nic nezerie, je to moj subjektivny nazor na vec, vsetko je tak ako ma byt :slightly_smiling_face:

Tam bylo ještě něco, ale dal jsem to pryč abych nedělal zlou krev :wink:

1 Like

I svůj vlastní názor musíš dávat do závorek, aby někteří si nemysleli, že to prezentuejš, jako fakta

1 Like

… mám na to podobný pohľad … je to predsa F1, séria, kde jazdia vraj najlepší jazdci, či nie …?

Je to tak, nic proti strojvedoucím, ale tohle je F1 :smiley: