Briatore: Alonso je starý? Nezmysel. Do tímu priniesol viac entuziazmu než Vettel | Magazín F1 - F1online.sk

Jj a když už to bylo všechno v prd*li a zustal jim tam jen Ocon, tak si v Enstone všichni společně zatleskali, jak jim ukažou co udělali za chybu. :joy: Jedinej dil DTS co jsem viděl.

Ani ja som nevedel, kto je Fagioli alebo Bonetto. Podľa Louisa Chirona asi neskôr pomenovali Bugatti, či?

1 Like

Ano, už to tak bude. Chiron je pro mě taky znamý jmenem a bugatkou.


:sunglasses:

1 Like

Jako vůbec nechápu, jak by někdo při smyslech o tom mohl někdy pochybovat :smiley:

Oni by ho i chtěli, ale maximálně tak na ten rok. Protože potřebovali někam upíchnout Piastriho. A Alonso jim nechtěl dělat v…a . Na druhou stranu zase Alonso není někdo, koho můžete jen tak odkopnout.
Nakonec to všechno dobře dopadlo a všichni jsou spokojení. Alonso má tříletou smlouvu a dvě bedny ze dvou závodů. Gasly se konečně dostal ze spárů AT a Helmuta a Piastri svádí líté souboje s Norrisem. A Vettel krmí soby za polárním kruhem. IDYLKA :rofl:

Nevěděli pořadně co chtějí, tak ztratili oboje. Paradoxně největši jistotu tam měl Ocon. :man_facepalming:t2:Nechapu jak muže byt Rossi se Szafnauerem spokojený.

Je to pro mě trochu záhada. Podle toho, co se tu psalo , v tom byl Szafnauer nevinně. V tom Alpine je to vůbec divný. Natáhli si tam lidi se skvělou pověstí, ale tady jim to nějak nejde.

Alonsa podle mě chtěli neustále testovat na věk, viděli že mu to jezdí, ale nedůvěřovali mu, že to bude u něj pokračovat. I teď na začatku sezony měl Otmar nějaký kecy na věk Alonsa, myslím.
Takže mu chtěli dát rok, připadně to posunout o další, když se teda opět osvědči, a pak ho šoupnout do WEC….No přepočítali se.

Tak každý, kdo už se toho dožil může potvrdit, že v těch 41-42 letech se to zlomí a tělo začne najednou chátrat a stárnout. Prostě příroda, s tím se nic nenadělá. Takže v tom se jim nedivím.

Já to asi nakonec taky dokážu pochopit, zme 40+ se jim nemusí libit, ale myslím, že když se někdo pro ně co rozhodne, tak tam má být plná důvěra a ne jen tak “napul”. Pokud s tím měli problém, měli to dát jasně najevo a rovnou si nechat jen Piastriho a konec. Takhle naštavli Fernanda i Oscara…

Za mě by po tomhle Szafnauer měl letět, byla to především jeho zodpovědnost přece.

1 Like

No já bych to tak určitě netvrdil s tím Szafnauerem. Přišel tam z celého vedení poslední. Jestli mu bylo řečeno, že Piastriho mají jistýho, asi bych to na jeho místě bral jako fakt. Navíc si nejsem tak úplně jistý , do jaké míry je tam doopravdy šéf. Pořád se probírá politika ve Ferrari, ale v Alpine by to mohlo být taky zajímavé, kdyby se do toho někdo pustil.

Pak by vyvstala taky otázka k čemu tam vlastně Otmar je? Jen tlumočil co mu řekli? Jako jasně nakonec jen jeho vinna to asi není, každopádně by se měli probudit v tomhle.
Já třeba vůbec nepobral proč musel jít Budkowski, Prost a tak…asi už to mělo lecos naznačit. :thinking: