Boullier: Grosjean mal mať na konte niekoľko víťazstiev | F1online.sk

Podľa Boulliera Grosjean síce mal rýchlosť, ale chýbala mu konzistentnosť. “Ak chcete byť majstrom sveta, určite potrebujete mať toto všetko. Myslím si, že Romain mal na to, aby vyhrával preteky. V každej sérii, v ktorej predtým pretekal, vyhral tituly. V F1 je to ale o trochu komplikovanejšie, pretože musíte ustáť ten tlak, zostaviť si okolo seba ľudí, byť v správnom tíme so správnym motorom, a to v správny čas.”


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/15312/boullier-grosjean-mal-mat-na-konte-niekolko-vitazstiev

Ktovie jak by to s jeho kariérou vyzeralo, keby sa odvážil zostať v Renaulte a neprestúpil by do Haasu. Ale nemal príliš veľkú dôveru v Renault.

Ja by som sa chcel Romainovi este raz podakovat za to, ako v SPA 2012 zrusil Alonsove body k tretiemu titulu a teraz - táhni !!!