Bottas si pochvaľuje, že v Alfe Romeo sa toľko neháda s počítačom | Magazín F1 - F1online.sk

Nastaviť monopost správne je hotová veda, pri ktorej sa tímy modernej Formuly 1 spoliehajú aj na pomoc počítačov. Niektoré stajne však viac ako iné, konštatuje Valtteri Bottas prezrádzajúc, že v Mercedese musel viackrát argumentovať proti počítaču.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/77113/bottas-si-pochvaluje-ze-v-alfe-romeo-sa-tolko-nehada-s-pocitacom

Bottas sa mi vidí že aaaabsolútne nikoho nezaujíma. Vodu už nenosí a tak načo tam vlastne je ??? Je tu vždy pod jeho článkom beznádejné nič.

Tenhle článek tu už byl v obdobné formě někdy před měsícem.

O titulu rozhodnuto. Žádný hádky. Celkem nuda. Přestupy lezou jak z chlupatý deky.

Není o čem psát, tak se recykluje.

Nenechal si Valterri tiez spravit vlasy tak ako Vettel? Furt nosi ciapku a zozadu vyzera, ze ma dlhe vlasy. To som zvedavy, ako bude vyzerat, nakolko mam pocit, ze bol poloplesaty/kratkovlasy od doby, co zacal v F1.

Vidíme na vlastné oči ako prebieha “pocitový” vývoj monopostu Alfy Romeo pod vedením Valtteri Bottas. Na začiatku sezóny sa Alfa Romeo pravidelne dostávala do bodovanej TOP 10. Posledné VC pravidelne okupuje posledné miesta v štartovnom poli.

Možno mu prospieva tá nová priateľka, aj keď Emilia bola sympatickejšia :wink:

No praveze tato mi pride taka divna, ze vraj blokuje nejake fanusicky na instagrame a podobne

No je to možné, túto bulvárnu stránku F1 vôbec nesledujem