Bottas sa na stratégov nehnevá: Toto bolo o inom | F1online.sk

“Problém je ale v tom, že keď nasadíte hardy, tak im chvíľu trvá, kým sa zohrejú. To znamená, že strácate sekundu alebo až sekundu a pol,” pokračuje šéf traťových inžinierov. “A hoci to vyzeralo tak, že by si náskok dokázal vybudovať, nechceli sme ho na studených gumách pustiť priamo do toho súboja medzi Valtterim a Maxom, veď takto sme mali náskok. Keď teda vyšlo bezpečnostné vozidlo, tak mu situáciu dosť uľahčilo.”


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/15249/bottas-sa-na-strategov-nehneva-toto-bolo-o-inom