Bottas o tom, že v Mercedese končí: Ľudia si vymyslia kadejakú bájku… | Magazín F1 - F1online.sk

Tak istotu nemá ale tie jeho výkony túto sezónu zasa nie sú tak zlé veď má na konte tri tretie miesta a keby nevypadol v Monaku mal by ich 4 a zlé preteky mal dva. Na to že ani Hamilton tento rok nieje žiaden suverén a poráža ho Max nemyslím že by to bola katastrofa a to Baku veď to že má skončiť sa hovorilo už predtým ale zvláštne že keď Bottas porazí peréza nikto si to nevšimne ale keď je to naopak hneď je na vyhodenie, a pritom v Baku Peréz porazil aj Hamiltona, čo majú vyhodiť po sezóne aj jeho.

To bolo adresované presne tebe a ze kto nevie čítať s porozumením že? LEBO evidnente ta ten možný prestup dosť serie.
Potom už jedine ze fandis Williamsu a nechceš aby odchádzal no :joy::joy:

Takže zjavne jednému z tých 3 najskôr Bottasovi lebo inak si neviem vysvetliť neustále obhajovanie pilota ktorý toto predvádza v najlepšom aute.

Ja som sa vôbec nezamotala. 1. Netvrdím ze je rozhodnuté len ze Toto už evidentne neobhajuje Bottasa ako kedysi =zase nevieš čítať? 2. Ak by to aj vedel verejné to zatiaľ nepoznámi. Prestupovy kolotoč sa tradične spúšťa v lete.

To nie je o trpezlivosti to je o logike najmä pri zmene pravidiel. Ani Mercedes nie je imunny voči okolitým okolnostiam. Pamätáš kedy podpísal s Ferrari taky Leclerc? Uprostred boja v majstrovskej sezóne. Po lete bol oznámený.

V najbližšej dobe to nebude lebo 2 mesiace co ostávajú do konca augusta nie sú najbližšia doba ale po lete to už minimálne oni budu vedieť

Ja neviem ci ozaj nevieš čítať ale píšem ti tu 100x že povedal to Williams, Russell, Wolf a defakto aj BOTTAS. TAKŽE neviem co ti nie je jasné.

No dva zo 6 v top tíme sú ozaj dosť a to nebolo zle to bola katastrofa.

Okrem toho svoju robotu =vyblokovat Maxa nezvládol ani raz.

Je uplna hlupost si mysliet, ze sa Wolff bude rozhodovat na zaklade nejakych 2-3 nevydarenych/vydarenych pretekoch. Russelovi konci zmluva, ten bude tlacit nato aby nejaku niekde dostal, Bottasovi konci zmluva a plati pre neho to iste. Hamiltonovi konci zmluva… Mercedes is moze vyberat, ale nie do nekoncecna a v podstate maju iba tieto 3 moznosti. Pochybujem, ze v 2022 posadia do auta niekoho mimo tria Ham, Bot, Rus. Raz, a to dost skoro, budu musiet urobit rozhodnutie ohladom buducnosti.

1 Like

Ale podľa Lacike môžu čakať do konca sezóny🤦‍♀️.

Podľa mňa Toto hodí reč s Lewisom a keď bude vedieť že ostáva tak rozhodnutie o 2 aute následne padne veľmi rýchlo. Toto podľa mňa už veľmi dobre vie čo asi chce spraviť, teda minimálne to nie je tak ze ozaj netuší co ma v plane. A vie aj to ze sfinalizovat to musí čoskoro presne preto prečo píšeš. A už len sa čaká na dobrý moment.

Jde o to, že Bottas se propadá v celkové klasifikaci, jedna věc je ta, že Hamilton je v boji o titul s Verstappenem, ale to by se teoreticky mělo změnit a Ham byl měl Maxovi zase ujet, uvidíme.

Za druhé, nikdo neví jak se dále projeví Pérez a riskovat titul v konstruktérech, to asi Mercedes neudělá. Bottas zmiňuje tři závody, žádný jiný důvod k takové domluvě mezi ním a Wolffem mě nenapadá, Bottas to jen neřekl naplno.

Je vidět, že Bottas potřebuje aby ho někdo tlačil kupředu, sám od sebe už na sebe nezatlačí.

A odkedy je Bottasova robota blokovať Maxa, veď to nedokáže ani Hamilton, keď Max vyhráva jedny preteky z druhými. Aj vo Francúzku sa ukázalo že Mercedes má horšie auto Redbull tak Bottasova úloha je keď sa podarí obrať o body Peréza, a to sa mu niekedy podarí niekedy nie.

Tsk so ja predstavujem 2. Ze okráda o body konkurenciu.

Koľko ukradol Bottas dnes?

A zase ten istý manéver ako vždy =už by mohol vedieť co na neho skúšajú nie?

Žiadny, a koľko bodov ukradol Hamilton dnes svojmu priamemu konkurentovi v boji o titul. Ja to beriem tak že pre dvojku v druhom najlepšom aute nieje štvrté miesto žiadna hanba a navyše mal najhoršiu stratégiu lebo na konci mal s top štyroch jazdcov najstaršie gumy.

Nie len dnes… Celu sezónu ho nezastupil ani raz. A konštruktívneho tiež moc nevyprodukoval.

A či je to auto druhé je diskutabilné.

Na pochvalu to tento rok rozhodne nie je