Bottas na pole position? Zapracoval som na svojej slabine, vysvetľuje | Magazín F1 - F1online.sk

Mě přijde že využíváš ženskou identitu k tomu, aby byla vetší tolerance a co nejmenší odpor pro argumenty, protože k ženské se přece musíme chovat nějak více slušně…panuje všeobecný názor.

Tak ať ti to dobře fotí. :slightly_smiling_face:

tak uz sa rozhodnite, chcete rovnopravnost, alebo nie? :slight_smile: ja sak ku kazdemu spravam rovnako, podla toho ako si zasluzi a ty si podla toho ake hluposti vypisuje zasluhujes taky pristup aky som zvolil.

kde som napisal ze o tom pochybujem? pises, ze si zena tak to tak beriem, ale nemysli si, ze sa len preto k tebe budem spravat inak ako k ostatnym.

Já myslím, že tohle už je jenom tvoje dojmologie.

Mám pocit, že výše jsi málem vyrobil ženskou ze mě - vsadit na to balík, stal by se z toho drahý omyl. Detektivní kancelář nezakládej. :wink:

A na fóru bychom si mohli pohlídat, ať nám atmosféra nepřeroste přes hlavu.

Díky a užij si dnešní závod kámo…

omyl, k zenskej sa podla najnovsich trendov mame chovat ako ku kazdemu inemu cloveku, ved predsa chceli rovnopravnost :slight_smile:

Užiju. Díky. Taky se bav.

Neřeš to, je to výrazný offtopic…

Takže když se pohádáš s tvou svojí, půjdeš si to s ní vyřídit za hospodu s pěstmi…

Tak to by nedal ani Donald Trump a ten chtěl vyřídit prezidentskou debatu s Bidenem ve stylu stará střední škola.

Taky to beru s nadhledem. (Ale můžete Kiks trochu šetřit.) :slightly_smiling_face:

No to já vím a vždycky jsem to praktikoval, normální ženské to ani nevyžadují, spíš to nesnáší…

Je to výrazně podezřelé individum…

ten prisny meter zacali presadzovat ferraristi ked od roku 2014 vo williamse a nasledne od 2017 bol bottas casto pred ich jednotkou a tak si na nom vylievali zlost za neschopnost ferrari postavit dobre auto(2014) a neskor mat dobreho jazdca(vettel) :slight_smile:

ked sa bude spravat normalne a nie ako fanaticka fanynka tak o tom pouvazujem :slight_smile: ale zatial to kazdym dnom roztaca na stale na vyssie a vyssie otacky