Bottas na pole position? Zapracoval som na svojej slabine, vysvetľuje | Magazín F1 - F1online.sk

Valtterimu Bottasovi po víkende v Imole veril azda len málokto. Napokon to bol však on, kto sa tešil z ocenenia Pirelli za portugalskú pole position. Bottas tvrdí, že sú to plody práce, do ktorej sa pustil počas uplynulých dvoch týždňov. Vraj zapracoval na svojej slabine, a teda lepšie sa naučil, ako dostať pneumatiky na optimálne teploty.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/28144/bottas-na-pole-position-zapracoval-som-na-svojej-slabine-vysvetluje

Mne príde vtipné “zapracoval som na svojej slabine” - keď jeho slabinou je všetko okrem kvalifikácie. :smiley:

Akože trvalo to 9 rokov a nič a zrazu za 2 týždne to dal na pána hej?

Tak tomu ja hovorím progress.

:joy: :joy: :joy: takéto vyjadrenia mi prídu strašne vtipné po jednej vyhratej kvalifikácii :smiley:

to sa dalo cakat, ze pod clanok o bottasovi pride russellova pipina :slight_smile:

nereaguj na nieco co si nepochopila, lebo on tam jednoznacne hovori, ze v tejto sezone mal problem s dostanim pneu do spravnej teploty a teraz sa mu to podarilo a nie, ze konecne zlepsil kvalifikacie
takze si odpusti tieto trapne pi…viny a radsej sa modli aby milacik zas zajtra nieco nedoje…l

dalsi co nepochopil precitany text? lebo on to hovori v kontexte tejto sezony, ze mal problem dostat gumy do spravnej teploty a ze teraz sa mu to podarilo

Russellova pipina:) smeju se protoze neni jasne ze je zenskeho pohlavi…

Zajtra po klasicky zbabranom starte si povieme.

tak clovek skryvajuci sa pod nickom “kiks” o sebe povedal, ze je zena a pokial viem tak pise o sebe v zenskom rode takze ja beriem, ze to zena je a aj podla toho ako pise o russellovi tak to pripomina skor zalaskovanu fanynku ak chlapa :slight_smile:

Mne to pripomína skôr zaslepenu fanynku pozerajúcu na Russella ružovými okuliarmi, ale aspoň sa bavím. :grin:

Bretnix je taky zalaskovany do Vettela a je muz, tedy aspon to o sobe tvrdi a navzajem si lajkuji s Kiks prispevky…omlouvam se

Ja som textu pochopil, len som si z neho robil srandu v tom, že v Q býva dobrý, ale inak ostatné je bieda.
Čiže, keď teraz zapracoval na svojej “slabine” v Q, tak by mohol zapracovať aj na reálnych slabinách - tj všetko okrem Q. :smiley:

1 Like

No no no, zase to nepřeháněj. A Kiks je žena, takže trocha džentlmenského přístupu by neuškodila, pokud teda “mp1” někdy slyšel slovo “džentlmen” (z jeho příspěvku vyvozuji, že spíše ne).

1 Like

Trochu srandy neuškodí, máme tady neděli, race day, venku prší a já si jdu do Alza boxu pro novej foťák, už aby to začalo…

Ale tomu že je Kiks žena nevěřím…

Tak po jednom slabom preteku ho ľudia chceli vyhodiť z mercedesu tak prečo by sa teraz nepochválil, na Botasa je tu nejaký prísny meter.

Asi preto že to neboli jedine takéto preteky asi tak od Monzi 2020 bol mimo X krat.

Citujem klasika nereaguj na niečo co si nepochopil…
:joy::joy::joy::joy:

Ja som reagovala na Bottasovu prácu s Pneu. Určite nie na Q ved to je jediná chvíľa kde vizera ako jazdec top tímu a je to tak už roky.

A čo sa týka tých pneumatík tak to predsa neboli prvý krát. Bottas ma s gumamy problém od kedy prišiel do F1 a minulý rok o tom mohol eposy písať.

Dokonca aj v jedných nemenovaných pretekoch za to mohli gumy že po štarte nemal rýchlosť a ešte set up no. Neviem prečo ale pilot čo je v aute 5 rokov by v tom mal mat výhodu nie nevýhodu ci?

@mp1 @bob2

Ja sa modliť nemusím

  1. On vie co robí takže obavy nemám
  2. Sedí vo Williamse a ma za sebou Aston a najmä Mclaren a AT. Take horúce t s tými bodmi vôbec nemusí byť. Jedine ze ozaj prekvapí ten Williams. Ale je jasné že ak ho prebehnú tak z Williamsu urobíte vesmírne vozidlo na úrovni pomaly Mercedesu a za debila bude pilot. Lebo vás okolností netrápia.

Okrem toho.

Ste na seba hrdí? Ze sa správate ako hulvati k žene? Ak áno a len toto vam robí dobre, poprípade vám to pride vtipné tak ok. Ak nemáte inú radosť v živote, tak prosím.
V očiach normálneho zvyšku ste totiž hulvati co ukazujú že nevedia reagovať normálne.

Takže vy pochybujete že som žena =nech sa páči. Ja pochybujem ze vy ste slušný ľudia a aj to ze viete aj niečo iné ako vypúšťať hlúpe poznámky keď dôjdu argumenty. A to je bez ohľadu na pohlavie. Riešite tu veci ktoré abosolutnw nie sú relevantné… Len preto ze asi váse ego ženu v tomto prostredí nedáva a už vôbec nie s nejakým názorom. Akurát u mňa je to vaša chorá teória, ale u vás s prepáčením existujú dôkazy. A dokazujete to týždeň čo týždeň.

Akože drísty o tom ako som ja do neho zaľúbená atd to už ignorujem = to nemá zmysel riešiť.
Ale takéto s prepáčením primitívne poznámky už sú ozaj za hranicou akejkoľvek slušnosti.

Ale to je vaša hanba, hovorí to niečo o vás nie o mne.

Tak pokiaľ viem tak Bottas skončil minulý rok celkovo druhý a to bola podľa teba slabá sezóna :thinking:. A tento rok skončil raz tretí a raz ho niekto zostrelil a nedokončil. Ale zvláštne že tak nenávidíš Botasa ale fandíš Rusellovi lebo ten tiež rovnako ako podľa teba Bottas vie predviesť niečo v kvalifikácii ale v preteku si žiadny jeho oslnivý výkon nepametám.

1 Like

tak toto je riadna kravina hodna poblaznenej fanynky

a ak si nepostrehla tak vsetci svoju rychlost zvaluju viac ci menej na problemy s gumami, to ze ty si to vsimas len pri bottasovi a to vylucne preto, ze si myslis, ze je to on co blokuje sedacku pre tvojho milovaneho, je len a len tvoj problem :slight_smile: