Bolo by hlúpe zahodiť tento koncept, znie na margo vývoja nového auta z Red Bullu | Magazín F1 - F1online.sk

Ne to říkám já už 3 roky

Ne, ty říkáš, že 1 koncept je řešení.

v současných pravidlech ano

preco by to nemalo zmysel. Aj Redbull sa pravidelne inspiruje u konkurencie. (po domacky sa da povedat, ze kopiruje). Ked sa to oplati im preco by sa to neoplatilo inym?

ale to je přesně ono, měl si tři big teamy, tři různý koncepty a co se děje? funguej jen jeden a ostatní týmy se k tomu konceptu blíží a jen si dělají jelhčí úpravy.

když neexistuje lepší, tak měli přijít s lepším? :smiley:

jakože inženýři F1 jsou zaslepení a jen trefovali nahodile koncpety, kterej se ujme jo?

Protože koncept od základu vymyslet dává násobně větší možnosti dalšího rozvoje, než ho v nějakém bodu zkopírovat a snažit se ho rozvíjet bez znalosti souvislostí.

Pravidla jsou v poradku, jenom fanousci tymu, kterym se nedari, to na neco svadet musi. A je snazsi to svadat na pravidla nez si priznat, ze to jejich oblibenej tym posral.

jasný, pravidla skvěle fungují, Brazálie byla tak zábavná, stejně, jako Mexiko předtím. A funguje jedinej koncept, kdy B tým dominujícího nakoenc převezme díly, aby jezdili vysoko taky.

to si napisal ty nie ja.

ale toto je predsa uplne nespravne vychodisko na uvahu.

Keby RB neexistoval, alebo by Newey skoncil ako Schumacher (nemal k tomu daleko), tak co? V 2020 by vsetkych prevalcovalo Ferrari so svojou miskou na spagety a vsetci by kopirovali to. Tvrdil by si to iste…

Pripadne by sa im vyrovnal Mercedes bez bocnic a mali by sme koncepty dva. Tvrdil by si, ze pravidla by boli uspech?

Nemas jednoducho ako vediet, ci existuje, alebo neexistuje moznost spravit este dalsi koncept, ktory by bol lepsi ako ten Neweyho.

1 Like

Ještě je třeba dodat, že ke kopírování něčeho musíš získat lidi, kteří tím chtějí ztrácet čas.
A pro elitní lidi je to pod úroveň toho, co jsou ochotni.

Je to nejlepsi sezona za hodne dlouhou dobu.

Už něco kreslím v CADu… poslední detaily a v únoru se těš. :slight_smile:

:clown_face: :clown_face: :clown_face: :clown_face: :clown_face: :clown_face: :clown_face: :clown_face: :clown_face: :clown_face: :clown_face: :clown_face: :clown_face: :clown_face: :clown_face: :clown_face:

v CADu? to jsem “kreslil” před 11 rokama, máš se co učit …

Já vám řeknu, co se s F1 stane v příštích letech.
Redbull postaví vlastní motor, bude dál vládnout, a stane se jedna ze tří možností:

  • ostatní to přestane bavit a odejdou
  • Redbull to přestane bavit a odejde
  • někdo nejspíš Redbull založí novou sérii

Za 4) Triper přestane brát “léky”

2 Likes

Já ti řeknu co se stane: RB bude dominovat do 2026, 2026 shoří, jak Honda 2015 a pak odejde Max

1 Like

tvrdil bych, že pravidla jsou úspěch, kdyby soupeřili min dva rozdílné koncepty a závody by byly napínavé, ne jen Q

Jojo, už jsem viděl Tvůj výtvor, kdy jsi kreslil dojezdovou situaci mezi Alou a Pérem…
Tak snad to bude o kousek lepší :smiley:

1 Like