Bolo by hlúpe zahodiť tento koncept, znie na margo vývoja nového auta z Red Bullu | Magazín F1 - F1online.sk

Nic si z toho nerob bobik, ty toho nevies vela.

Btw. a to, ze zemiakovy salat sa robi z tatarskej omacky si vedel? :wink:

Ne, ale vim co kamenolom :rofl:

1 Like

Ja som si nabehol? :sweat_smile: Veď píšeš, že neviem odpovedať na otázku, tak som ti len pripomenul, že ty si ten kto neodpovedá na otázky. Hlavne na otázky k F1, tie veľmi vedome a okato ignoruješ, keďže ťa nachytávajú na protirečení si alebo klamstve. :slight_smile:

3 Likes

Ano, klasická praxe v F1. Co se ti na tom nezdá?
Dokud v 2026 nevyjedou, tak se jede na 2 separátní rozpočty.

Nebuď úzkoprsý a vztahovačný. :slight_smile:

1 Like

Veď to všetci prítomní vieme. :slight_smile: Teda dedukovať dedukuje, ale veľmi nesprávne a potom si protirečí a keď je s tým konfrontovaný, tak ostane ticho (ale na každú blbosť mimo F1 reaguje furt).

Napríklad raz kritizuje pravidlá 2021, že boli na mieru RB, zastavili dominanciu Mercedesu a zaistili najlepší súboj o titul od čias Sennu s Prostom a potom kritizuje pravidlá 2022, že je tu dominancia jedného konceptu a tímu. :sweat_smile: A správnou dedukciou sa dá prísť k záveru, že má mindrák z RB. :joy:

5 Likes

Ty kotuha jedna, ze to nie je vtip, ale vlastny zazitok z tvojho detstva? :joy: :joy: :joy:

Nejvetší gól byla tatarka v bramborovém salátu.
Ta se hodí maximálně k důchodcovské huse.

Nepojmenované

3 Likes

Co je kotuha? :writing_hand:

Vies co je to kamenolom a nevies co je to kotuha? :astonished:

Odpověděl si na otázku kolik je příspěvků k tématu v článku? Neodpověděl :slightly_smiling_face:

Takže ideální pro tebe, ale po tvých neznalostech s F1 a sezónou 06, nejsem překvapený, že ani neznáš základní recepty :grinning:

Nárečovo - slovenský slovník 1

koťuha (turiec)

mladík z nedostatočnou výchovou, bez rozumu a zodpovednosti

3 Likes

To jsi mě zklamal.
Redbull jede na čtyři rozpočty.

  • svůj
  • Alpha Tauri
  • Fordu
  • tajný od FIA
    A navíc ukradl technologii Hondě…
1 Like

No konečně si to pochopil

Uz vim rekl mi to kamarad, ale tatarku do salatu bych fakt nedaval, mozna majonezu.

Preco si vybral akurat ten z Turca? :joy:

Nevím, proč to taháš do absurdna a neuznáš, že mám pravdu…
Škoda… od tebe jsem čekal víc. :frowning:

1 Like

Já to vím od začátku, ale protože mě zásobují čepicemi tak jsem to tady tajil.

Od Tripera se ferovosti nedočkáš

No, ma to aj ine vyznamy … aj ked netvrdim, ze tento by na teba nesedel. :sweat_smile:

2 Likes