Bola to najlepšia sezóna za 30 alebo 40 rokov, hovorí Horner | Magazín F1 - F1online.sk

Nestrapnuj sa zasa. Bavili sme sa o Silverstone, Hungaroringu a Monze, kde si prisiel s “presvedcivymi” argumentami, ze za oba mohol iba Lewis, ked som ti tvoje fikcie vyvratil, tak zasa tu vytahujes vety z inych kontextov😅musel si sa citit trapno, ked si zistil, ze Max za tu Monzu dostal 10 miest a ze to nebola Lewisova chyba ako si si v hlavicke vymyslel.

Kde som napísal, že za incident v Taliansku mohol Lewis ty trapko?

Tak, ked snad napises, ze v Monze ho sam Lewis vytlacil tak tym padom asi hovoris, ze to je jeho chyba nie? Ci ked niekto niekoho vytlaca dostava trest ten, ktory je vytlaceny? :smiley: Ved ty najskor rozmyslaj, kym nieco napises, lebo raz tak, raz tak. Keby ho tam Lewis vytlacil, tak asi dostane trest, nie? Chapes, ci stale nic? Je vidiet, ze ty ani nerozmyslas nad tym co pises a potom to aj tak vyzera :smiley:

Čo sa tu teraz vykrúcaš? Nemiešaj sem svoje dojmy ako som to ja myslel. A, že kto tu je domýšľavý? :smile: Napísal som iba, že bol vytlačený mimo trate. Či máš taký pocit, že nie? Tak potom ten obrubník ktorý ho nadhodil bol asi priamo na trati. :smile: Uznávam, že Maxo to tam mal radšej strihnúť ako to rád robí Lewis a nechcieť silou mocou zostať na trati. Možno by mu to aj prešlo ako Lewisovi v prvej zákrute v Abú Zabí. :wink:

Ak by niekto sa vybural o 5kol skor tak ako vies ze by nesli na vymenu. To je len tvoj dohad a neni opodstatneni. Tento SC prisiel uz na konci preteku tam sa nedalo inac reagovat .Ak by LH zasiel do boxov bud si isty ze MV by ostal na trati a telefonaty by sa zmenili presne opacne a RB by ziadal dojst do ciela tak ako sa ma za SC podla zauzivanych standardov. RB nemohol inac spravit ako ist do boxov s tim ze budu tlacit na to aby sa SC stiahol skor z trate a oni mali aku taku nadej na vytazstvo lebo pri normalnosti nemali sancu. A tozvie ci to tlacil len RB ako jeden z najvetsich sportovych sponzorov moto sportu alebo ci tam netlacili aj majitelia Liberty Media kvoli vetsej sledovanosti F1. . Ano stajne ziadali aby sa preteky neukoncovali za SC ale v pretekovom tempe. Lenze nie takymto sposobom . Ani jeden pilot a ani jedna stajna nemala zaujem na tom vstupovat do tituloveho suboja ale ten standard SC mal ostat zauzivany a nie ohnuty ako to komu pasuje. Ak bral ohlad na prianie stajni a pilotov nekoncit za SC mal dat cervene vlajky a hotovo .Ved boli v tejto sezone dost casto . Ak by sa to udialo na ukor MV tak by si bol spokojny a suhlasil s takym rozuzlenim sezony ? Asi sotva .

ohladom tohto som sa uz vyjadril a povazujem to za uzavrete.

Tak naco potom pises ze timy to tak ziadali a ze by to tak skoncilo aj keby SC prisiel skor