Bola to najlepšia sezóna za 30 alebo 40 rokov, hovorí Horner | Magazín F1 - F1online.sk

No čo iné vám svedkom Lewisovim ostáva? Iba sa utešovať takýmito somarinami a dúfať, že 100x opakovaná lož sa stane pravdou. :smile:

1 Like

A nemohol za ich smolu z časti Mercedes? Treba ti snáď pripomenúť Silverstone či Hungaroring?

1 Like

pockaj, cim sa ja utesujem a kde klamem? to mi prosim ta vysvetli, lebo pravdepodobne nedokazes citat s porozumenim, uz tu len najvacsi odbornik helmutko a jeho nazor chyba :smiley:

okej, to su 2 preteky, ale jazdilo sa 22. Na Monzu si ale ty uz zabudol co, vytiahnes iba co ti vyhovuje kamosko, to je take krasne :smiley: ci pockaj, to tam zasa bola IBA a JEDINA chyba Lewisa, ze…pockaj, kto tu teda je nejaky svedok niekoho? :smiley: hungaroring suhlasim, ze tam s tym RB nemohol absolutne nic urobit a bola to chyba Bottasa, za Silverstone si z velkej casti mohol sam a bolo to iba vyustenie predchadzajucich VC a kazdy vedel, ze sa coskoro zrazia :slight_smile: ci ty si to nevedel?

Uvidime ako to bude tento rok, ci RB dokaze porazit aj novsie ako 2 rocne auto Mercedesu. A ci Max, ktory tak podla mnohych tu “vyspel”, “dozrel” a neviem co ci predvedie konzistentnost aj v dalsich rokoch alebo bude stary znamy Crashtappen. Nie, on nijak nevyspel ani nevyzrel to sme videli tento rok, stale je to ten isty neohladuplny chlapec, ktory jazdi spinavo, vytlaca za hranicou, chodi na neskore brzdy, kde sa nevojde. Vybudovany falosny respekt okolo seba iba a vacsina sa radsej uhne jak sa s nim prizabit alebo kolidovat kazdy 2 zavod. Max nekolidoval iba pre to par rokov, ze sa vozil v “zemi nikoho” na druhom mieste, kde prvy bol daleko pred nim a treti daleko za nim, cize sa nemal s kym zrazat.

Myslim, ze aj Wolff nakoniec uzna, ze Masi to urobil spravne a ze Mercedes isiel priposranu taktiku, a boli absolutne bezbranni voci neskoremu SC. Preteky by dopadli uplne rovnako aj keby sa Latifi, alebo niekto iny vybural aj o 5 kol skor. Stajne dlhodobo ziadali aby sa preteky nekoncili pod SC a Masi im vyhovel.

malinovkari bez motora vo faze budovani fabriky porazili radoby osemnasobneho a majestatny mercedes kde fachci 2000+ ludi den noc a kde sa v motorarni veselo obchadza rozp. strop. U mna maju :+1: :+1: :+1: aj keby v abuzabi prehrali.

3 Likes

Neuveritelne ze s odratymi usami.
Kamosko a kto zdemoloval Maxa v Silverstone a Madarsku ?
Len kvôli tej demolacii + nutenej vymene motora mal Hamilton vôbec sancu bojovat o titul.
Inak by sa Max smial uz v Brazilii.
Neviem ako ta mam nazvat, ked ti toto nedochadza a nikdy sa tak ani nestane.
Skoda casu s tebou.

vidis, to je rozdiel medzi nami, za mna maju palce hore v Mercedese, pretoze jazdili s 2 rocnym autom, bez minutych zetonov, pred sezonou im zmena podlahy uskodila a stale nebyt toho co sa stalo by to vyhrali, to iba svedci o tom ako su daleko pred RB a ten, kto si mysli, ze sa to v najblizsich sezonach neprejavi, musi byt riadna naivka :slight_smile: RB dal do toho vsetko, Mercedes nadnesene povedane “nic” a ten 8 a 9 titul si vezmu, oneskoreny o rok, ale vezmu a ludi aj rozdrapi. A nie, nebude to chyba Mercedesu, ale RB, ze si nedokaze rozlozit sily na viac rocnikov. Ci aj to, ze maju tovaren, motoraren je zasa ich chyba? :smiley: juj

Dobre Jozko_Polopravda. Kto komu vyskocil na hlavu v Monze sa uz zabudlo. To uz ti nezapada do obhajoby. A Hamilton kolkokrat menil? Ci ten nemenil? Nebol diskvalifikovany? Max nedostal body zadarmo v Spa a v Rusku k bodom neprisiel ako slepe kura k zrnu? Ci oni mali vlastne IBA smolu a ziadne stastie, to iba Lewis mal stastie :smiley: Napriklad ja viem ako ta nazvat - mimoň :slight_smile:

No, ako sa Max dostal nad Lewisovu hlavu ma svoje fyzikálne príčiny.
Ze sa o to pricinil aj sam Hamilton to je myslim jasna vec.
Ak ti nedoslo preco sa tak stalo, ja som ten posledny kto ti to bude vysvetlovat.
Bol to obycajny racing incident.
Silverstone, to bola riadena demolácia po ktorej Hamilton povedal, ze by ten manéver zopakoval znova.

Dobre mojko, Max nikdy za nic nemoze, vzdy iba Lewis aj ked mu s kolesom pristane na hlave, tak za to nemoze on v ziadnom pripade, to je RI a fyzika, len nie Max, on tam pristal z vesmiru :slight_smile: chudato tvoja zena, ked musite o niecom argumentovat, ty si len meles svoje a vidis svoju “pravdu” , ale to co ti nevyhovuje uz nepripustis a co sa ti nepaci je uplne zle :slight_smile: a keby to nahodou chces otocit na mna, tak taky Hungaroring som uz pisal, ze s tym suhlasim. Ale argumenty na Spa a Rusko uz nemas, lebo neni co povedat o tej ich “nekonecnej smole” ako hovoria ktoru mali celu sezonu…odpovedat iba na to a vytahovat iba to co vyhovuje, to je take tvoje, to sme si uz vsimli :slight_smile:

Takže ja mám problém čítať s porozumením? Veď ty si kakáš do papuľky a klameš v priamom prenose. Takže za Silverstone si Max mohol sám? A preto bol uznaný za vinného Lewis, že? A taliansko? Tam vypadli obaja. Tam bol dokonca Lewisom vytlačený z trate Max. Či je to v poriadku ak je to v opačnom garde? Lebo presne takéto správanie vyčítate Maxovi. Takže ak ja mám problém s čítaním tak ty chlapče máš problém z vnímaním reality. :smile:

S tým, že sa vyhráva na body, titul patrí MaVER… S tým sa už teraz nedá nič spraviť a nezmení to ani FIA aj keby si priznali chybu.
Necítim sa byť vyvoleným, ale mám rád FairPlay. Chápem že ide o neskutočne veľa peňazí, ale šport by mal byť športom za každých okolností. Inak to postráda zmysel.
Netvrdím, že MaVER je na vine, že vyhral titul ako vyhral. Ani že LeHAM spravil chybu a preto prehral. LEHAM spravil počas sezóny pár úplne hlúpych chýb. Žiaľ nielen Massi to nezvládol na záver, športovo nešportoví komisári to nezvládli tiež. Ono Massi nebol jediný vinník v tomto a počas celej sezóny sa prichádzali nejednoznačné rozhodnutia, ktoré dovolili MaVER jazdiť úmyselne najšpinavšie zo všetkých jazdcov bez potrestania.

Ved ale ty mas ozaj problem s citanim s porozumenim, uz 2x a este si aj domyslavy. Ked vytrhnes polku vety, tak to tak vyzera potom :slight_smile: Ja som napisal, ze si za to Z VELKEJ CASTI mohol sam a ze to bolo VYUSTENIE predchadzajucich VC, kde sa mu Lewis stale uhybal a bola iba otazka casu, kedy sa zrazia a vedeli to vsetcia, aj oni, otazne bolo iba kde a kedy, nikde som nenapisal, ze to bola iba Maxova chyba a ze Lewis bol v tom nevinny, cize si nevymyslaj prosim ta. Ano, v Monze ho Lewis vytlacil a preto tam bol Max uznany vinny a dostal 10 miest dalsie preteky :smiley: Ty si uplne mimo kamosko :smiley: A co ze vypadli obaja? Max tam isiel na neskore brzdy a nemal tam sancu a nehadaj sa prosim ta, ze to tak nebolo, potom nech idu vsetcia jazdit hentak na neskore brzdy a kricat “pozor idem ja, uhni!!” a uvidime kolko ich pride do ciela…cize ano, mas problem s citanim s porozumenim a este si aj vymyslas :slight_smile: dostuduj si fakty, potom pis dristy, lebo sa akurat strapnujes

Deejay - obabam sa, ze Billyboy nedokaze pochopit, ze v Monze Maxa na ten odbrubnik vytlacil Hamilton osobne.

Samozrejme. A preto dostal za to Max 10 miest trest v dalsej VC ty komediant

Citujem ťa: ‘Redbull s odratymi usami a s externou pomocou porazil 2 rocny mercedes, kde do toho redbull dal vsetko, kdezto mercedes moc nevylepsoval a neminul ani zetony. Dalsi rok dostanu na zadok redbull a budu ticho…’ Keď toto nie je utešovanie sa tak problém s čítaním máš ty.

Ta sezona má díky závěru takový škraloup že budou vycházet ještě dlouho články jak to bylo špatně či dokonce jak byl Hamilton okraden (jako to teď zhodnotil Ogier). Díky tomu jak to proběhlo bude mít uznání z takového titulu vždy podkopané základy.

V Silverstone si za to z veľkej časti mohol Max sám? :smile: A preto bol uznaný Lewis vinný. :smile: Ide ti karta dnes. Kto tu je mimo potom? No a čo, že vypadli obaja? Asi toľko, že je potom tvrdenie, že Max tam mal šťastie je minimálne úsmevné. A je mi jedno čo by bolo keby jazdili všetci ako Max. Kľudne nech tak jazdia. Poď daj ešte tie o Belgicku a Rusku. :smile: