Binotto zrejme vynechá aj Mexiko a Brazíliu: Sme v kritickej fáze vývoja | Magazín F1 - F1online.sk

Boss Ferrari Mattia Binotto sa nezúčastnil Veľkej ceny Turecka. Riadenie tímu v Istanbul Parku prenechal svojmu športovému riaditeľovi Laurentovi Mekiesovi a víkend strávil v továrni v Maranelle. Tam sa práce na budúcoročnom monoposte prehupli do „kritickej fázy“ a Binotto ako niekdajší technický riaditeľ chce s vývojom pomôcť.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/45151/binotto-zrejme-vynecha-aj-mexiko-a-braziliu-sme-v-kritickej-faze-vyvoja

Človek by povedal že Ferrari je v kritickej fáze od sezóny 2009…

3 Likes

Človek by povedal, že tím ako Ferrari ma dostatok ludských zdrojov na to, aby riadenie tímu nemal na starosti človek, ktorý je dôležitou súčasťou vývoja monopostu…

1 Like

Podle stylu vyjadřování mi to připadá, jako kdyby stavěli v garáži atomovou raketu :-). Ale pravda je, že asi nový motor vypadá dobře, to zase jo…

Su zase v prdeli a este to dawaju najavo.
Po 10tich rokoch co nedokazali ziskat titul som s nimi skoncil. Teraz sa mi to zase iba potvrdzuje ze su neschopni. Taky historicky a bohaty tim a nefokazu ziskat titul uz 12 rokov posebe. Cista hanba! Pisem to ako nasraty byvaly ferrarista. Je mi ich naozaj luto…

Tak to máš blbé no :slight_smile: Skalní budú fandiť aj keď sa nedarí.

1 Like

Titul nezískali 13 rokov a 2021 bude 14-ty rok.

Ktorý historický tím okrem Ferrari a 1 roku Mclarenu vyhral za posledných 20 rokov titul… Respektíve aspoň bojoval o titul… Držať sa na vrchole pernamentne je oveľa ťažšie ako mať úspešné iba nejaké obdobie… Však okrem posledných 2 rokov sú pernamentne na absolútnom vrchole… To si fakt divný fanúšik, rovno nech to zabalia fanúšikovia Barcelony a Realu, lebo sú na tom 2 roky zle…

Vyborne napisane :clap:
@speedy55 nam teraz ukazal pravu tvar fanusika. Este nam mohol napisat, kedy to ferrari fandil, kedze je byvaly fanusik :rofl:
Ferrari je od cias Schumachera stale na bedni a pravidelne bojuju o titul. Kazdy vedel ze po tom incidente s motormi budu 2roky mimo, tak neviem preco uz rok a viac ludia riesia kraviny o upadani ferrari.
Vsak oni sa plne koncentruju na rok 2022 a uz to je zazrak, ze dokazu v zavode drzat tempo s RB a bojuju s McL konstrukteroch, ktory ma motor mercedes a minuly rok mali lepsiu sezonu, ako ferrari.