Binotto: Vo Ferrari netreba nič meniť, zlyhali sme len v jedných pretekoch | Magazín F1 - F1online.sk

Napriek tomu, že na Ferrari sa kvôli častým chybným stratégiám zniesla spŕška kritiky zo strany odbornej i laickej verejnosti, šéf tímu Mattia Binotto nevidí žiadny dôvod na to, aby sa počas letnej prestávky začali diať v Maranelle nejaké zmeny.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/73175/binotto-vo-ferrari-netreba-nic-menit-zlyhali-sme-len-v-jednych-pretekoch

Je třeba být pozitivní. :grimacing::grimacing::+1:

1 Like

Are you joking? Monaco, Baku, Silverstone, Španielsko, Maďarsko, Francúzsko.
Ten Binnoto si robí prdel ne?

3 Likes

Inak takže každý pretek iba preškrtneme číslo 9 a zmeníme na 8 atd…

2 Likes

Že se ptám - to, co sledujeme poslední tři dny, je F1 nebo kabaret? V každém případě dobré, nemůžu se od toho odtrhnout :smile: !

tu jest medicina bezradna…

2 Likes

Tak toto je humorista - len z hlavy mi napadá Monako, Silverstone a samozrejme Hungaroring, kde úplne zarezali Leclerca. So Sainzom nie je výpočet až taký výrazný, lebo brilantnej taktike Ferrari viac vzdoroval. A potom technické zlyhania…tento rok Ferrari nevyšlo okrem prvých troch pretekov nič.

1 Like

WTF?? A vozake Monaco kde ste z prvého spravili druhé ??? A Maďarsku ste nemali rýchlosť jasne preto ste v poľské závode mali prvé a 3 miesto nebude to tím že jednému ste dali použité červené pneu a druhému ste zase dali na 8 kolá tvrdé a pak použité zlte pneu a to nehovoriac otom že ste na druhu zastávku ho až prekvapivo skoro stiahli a čo sa tika boxsov tam to taký nebolo nič svetoborné

To je klaun. A nie len on ale celé Ferrari. Majú konečne po rokoch auto a oni si idú toto. Veď titul nie je cieľ. Radšej sa tam budú v zákulisí mlátiť o moc…

Dôležité je proste za každú cenu “zatloukat”. :smiley: :clown_face:

“len v jedných…”

6 Likes

Zlihali len v jedných pretekoch preto má Max 80 bodový náskok a Lewis má viac pódií ako Leclerc :grin::joy::+1:

2 Likes

Binotto sa tymito vyjadreniami iba snazi o to aby neletel z Maranella uz pocas letnej prestavky s otlackom Elkannovej topanky na chrbte a pokusil sa to nejako natiahnut do zimy. A dufa ze dovtedy nieco vymyslia aby sa tam po sezone udrzal.

1 Like

Presne tak. Vyzerá to že radšej si udrží silou mocou stoličku ako by mal vyvodiť následky a skúsiť titul…

Problém je len, že už asi v 5-tých :woman_facepalming:

V prvom rade sa musíme sústrediť na to, aby sme pochopili, čo sa v nedeľu stalo

To ako myslí ten 52 ročný inženier(pacient) vážne?Akože najprv mu tá s prepáčením banda blbcov obuje pneumatiky k ničomu a po týždni to chcú pochopiť? Tí fanúšikovia, čo ich z nich netrafil infarkt, to pochopili hneď v nedeľu a oni to nechápu ani po týždni. Toto keby kedysi spravili Schumacherovi, tak ich tam pri tej treťej zastávke všetkých prejde s monopostom.

3 Likes

Nechcem spamovat, ja len som sa zasmial na tomto s tym Schumim :smiley: :smiley:

Ja neviem ale ak niekto skončí v Maďarsku z 10 miesta na prvom a dovolí si ešte spraviť hodiny a niekto z tretieho štartového miesta pred druhou zastávkou z reálneho prvého miesta na 6 mieste, tak je na mieste za zamyslieť či by netrebalo nejaké zmeny… Binotto sa asi snaží všemožne o vyhadzov, lebo toto si neviem inak vysvetliť… Leclerc mal minimálne na pódium v Maďarsku ak by ho neodpalili stratégiou… To bola doslova katastrofa čo predviedli…

Oni to uz musia robit vazne naschval, ja si to inak vysvetlit nedokazem :smiley:

Ja sa čudujem fanúšikom Ferrari v taliansku. Že si toto nechajú :pensive::pensive::pensive: