Binotto ubezpečuje: Dostávajú identické monoposty | F1online.sk

Tak mi řekni co o něm poslední dobou řekl tak hrozného vzhledem k jeho výkonům?

Niekoľko krat povedal napr. Ze Ferrari Vettela nepotrebuje dokonca raz zadrel že si vo vývoji bez neho poradí v pohode. A naposledy zvaloval všetku vinu na neho… Niekoľkokrát. A tvári sa ako keby to bol čistý magor. Alebo keď klamal a púšťal do sveta (cez Marca Geneho) že ide Vettelovi len o peniaze (co sám potom priznal že tak nebolo).

Ak máš Ferrari rad za toho človeka by si sa mal ako prvý hanbiť. Lebo mne je trápne a to Ferrari nemusím odkedy vypoklonkovalo Schumiho (ďalší príklad ako funguje HR vo Ferrari)

Ja mám rada Williams ale za alibizmus posledných dní a to ako sa ten tím stáva len biznisom bez prínosu pre budúcnosť F1 sa úprimne hanbím viac ako za zlé auto alebo nepodarené výsledky (bez ohľadu na to ci tie rumors budú alebo nebudú pravda =staci mi ako na nich reagovali). A odrádza ma to od toho mat ho rada čoraz viac hoci som verne zvládla aj roky zla alebo katastrofy vo výsledkoch. Ale hrozí ze už to viac nedám lebo Williams už nebude taký ako som ho mala rada.
A nebudem si zatvárať oči pred tým ze ten tim nefunguje keď nefunguje, že to auto je proste zle a ze ma zle vedenie (akokoľvek som mala CW rada) tak ako to robia fanúšikovia Ferrari. A nemám problém im aj naložiť lebo je za čo rovnako ako RB ktorý mam tiež rada.

Holka tohle přeháníš, nic hrozného se z jeho strany k Vettelovi neděje jen se vydal jinou cestou. Chápu že máš Vettela asi ráda ale Ferrari si zvolilo jinak a sečetli mu jeho hříchy. Nebo jestli chceš uviděli jinde větší naději. Já si myslím že vztah se stává toxickým protože se vztah rozpadl a dojíždí se co se musí, měli ho vyhodit hned. Jenže to by jste jistě nadávali ještě více jak je Ferrari zlé a hnusné.

Lenže Vettel bol k Ferrari roky lojálny a je aj teraz a neťahá špinu na vonok. Oni to robia a neviem prečo to majú za potrebné… A ešte sa to zhoršilo odkedy oznámil prestup do AM =ako pomsta. Od tímu ako Ferrari by som čakala že to zvládne dôstojne a nie takto už len z rešpektu a vďaky za 5 rokov spoločnej práce.
Nerozumiem ako toto Ferrari pomáha a prečo je potrebné to robiť. To je jediné čo nechápem.

Zatím pokaždé když Binotta někde vidím nebo slyším cokoliv říkat tak mi to není sympatické, špatně se poslouchá. Ale Vettelovi výsledky snad jsou co? Jsou nedůstojné. Ono jak píšeš to oznámení přestupu, byla to zbytečná provokace od Vettela. Jenže to asi vidět nechceš.

Bola ale to bolo spôsobené niečim a vzniklo to ako reakcia na akciu (vyjadrenia) zo strany toho šáša v červenom … Vettel toto nikdy nerobil a nemyslím si ze by bezdôvodne začal. Ak by sa chcel pomstiť tak rozpráva omnoho viac = aj tak ho majú v riti takže už horšie by to nebolo. Takže zjavne nechce lebo na rozdiel od Ferrari on ten tím rešpektuje.

A po 1000 krát tie výsledky nie sú len vinou SV aj keď ma na tom podiel viny. To zase nevidíš ty… Lebo Ferrari nerobí nič zlé v prístupe k nemu všetko len Vettel.
V takom prostredí co na teba poluje a teší sa ako sa to nedarí aby to mohli ako debili okomentovať sa nepreteka ľahko a už vôbec nie bez potrebných dat.
A úprimne Ferrari tento rok nemá problém obetovať vlastne výsledky (ci sú 5valebo 6 pre nich rozdiel nerobí hanba je to aj tak a peniaze nie sú motivujú ci faktor) len aby dokázali aký je SV luzer =tie stratégie, rozhodnutia, zmeny, to ako ho niekoľkokrát obätovali bez dôvodu to jasne dokazujú. Im tie rozdiely kt. Sami prehlbujú vyhovujú aby našli zdôvodnenie na svoje (aj pre odbornú verejnosť) nepochopiteľné vyhodenie Vettela.
Ak by to urobili v dôsledku zlých výsledkov v polke sezóny =OK legitímne lenže oni ho vyhodili ešte skôr ako vedeli ako bude jazdiť. A to neboli len tak. To je na tom výsmech. A keďže dopredu rokovali zo Sainzom tak aj riadna podpasovka.
Podľa mňa celý ten vyhadzov je chorý hlavne jeho štýl o to mne ide. Ten bol plánovaný dávno predtým podľa mňa na základe toho ze Vettel čosi povedal alebo urobil co sa mocným, ich egu a zmýšľanie alebo PR nehodilo. Aj keď to mohlo byt na prospech Ferrari. Lenže oni toto od odchodu Schumiho neakceptujú… FERRARI MA PODĽA SEB’S PRAVDU AJ KEĎ JU NEMA. A nebude počúvať pilota keď im chce povedať co potrebuje alebo chce aj keď by im to mohlo vlastne pomôcť.

Toto cele začalo niekde v prvej polke roka 2018. Matia to už len dotiahol do dokonalosti
Svedčí o tom aj to ako jednali s CL len čo prišiel a ako s Vetelom ešte skôr ako mal CL lepšie výsledky. Oni už len čakali kedy budú mať jazdca lepšieho aby sa to vyhodenie dalo ospravedlniť. A do rany im dobre prišiel Charles.

Mě jejich vztah přijde oboustranně na uzdě, věřím že Vettel i Ferrari by mohlo hodně vytáhnout a nevydělal by na tom nikdo. Nic hrozného se neděje, jen se snaží vydržet než se rozejdou. Nadávej si teda na Binotta, já budu na výkony Vettela. To jak jezdí je u mě velká bída.

Oni už věděli že Leclerc je lepší, nemuseli čekat na tuhle sezonu. Navíc v Brazílii se ukázalo že spolu fungovat nemohou a Vettel se tehdy k tomu nepostavil jak měl. Pro mě to bylo od té doby jasné.

Problem je práve to ze Ferrari sa na uzde nedrží a čaká to len z opačnej strany.

Zato ze Charles áno :rofl:. Ja neviem ze by to bola jasne niecia vína to jasne kto to spôsobil nebolo. Tam to nezvládli ani jeden a najmä Ferrari ktoré to vôbec nechalo dôjsť do takého štádia že sa to stalo. Prečo sa nikdy nezazili Sainz a Norris…?

Ani Brazílii nepřipíšeš Vettelovi? Vidíš, já letos jejich srážku hodím na Leclerca a nemám s tím problém. Vettelovi omluvíte vše, srážky, špatné výsledky, provokace a špiníte jen Ferrari. Tady se shodnout nemůžeme a proto to tak vypadá a bude vypadat.

A nechci si hrát na nějakého přehnaného zastánce Ferrari, nejsem jejich fanoušek. Fandím Renaultu a konkrétně z jezdců Ricciardovi. To s Vettelem už je nějaká vada protože koukat se jak všechno u Vettela jeho fanoušci ignorují a za všechno může okolí mě již nějak extrémně irituje.