Binotto ubezpečuje: Dostávajú identické monoposty | F1online.sk

“Seb a Charles majú identické monoposty, to bezpochyby,” vyhlásil pre taliansku stanicu Sky Sports Mattia Binotto. “Ja úprimne dúfam, že sa Sebastianovi podarí v Imole kvalifikovať lepšie a v pretekoch ukáže viac z toho, čoho je schopný. Charles je určite veľmi dobrý, no možno môžeme čakať viac aj od nášho druhého jazdca.”


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/14355/binotto-ubezpecuje-dostavaju-identicke-monoposty

Čistý šašo … a absolútny amatér

Je to těžké pro Ferrari jen s jedním jezdcem. Jen díky špatným výkonům Vettela nejsou na třetí příčce. Leclerc skončí celkově počítám na 4 místě, Vettel mimo první desítku s velkou ztrátou.

Taký tým ako je Ferrari má vyhrávať titulu nie jazdiť zo svojou 1 štvrte miesta

To má, jenže jezdec má vždy předvést to nejlepší s tím co má a to Leclerc předvádí. Vettel zase předvádí něco co hodně nestačí.

Som zvedavý čo mi povieš budúcu sezónu keď sa nezlepšia a bude tam sainz

A já jsem zvědavý co ty budeš psát až Sainz bude vozit Ferrari více bodů než vozí teď Vettel :smiley:

Uvidíme jeden z nás bude mat pravdu :smiley: buduci rok nám veľa napovie

Však tento rok dává zase odpovědi na předsezonní myšlenky jak Vettel ožije když bude jezdit bez tlaku a jen za sebe :grinning:

Uvidíme buď zlyhá alebo reštartuje sú len 2 možnosti … je to v jeho rukách od budúceho roku ale čomu neverím je že binotto Ferrari dokáže posunúť skôr každý deň čo tam je Ferrari stráca

Co píši už není o uvidíme ale o tom co vidíme a co bylo psáno před sezonou. Myslím že myšlenky o tom jak se Vettelovi bude bez tlaku Ferrari dařit se ukázaly jako hodně liché. A to tu někdo básnil i o titulu :joy:

To je síce pekne len k nim nedostávajú rovnaké informácie a dáta… To bude ten problém Matia. A namiesto toho tu počúvame tieto tvoje drísty a urážky 4x majstra sveta. Hanba pre Ferrari tento človek.

To je kľudne možné a nie kôli Vettelovi

  1. Čakáme že Ferrari na tom bude lepšie ako teraz
  2. Dostane k autu potrebné informácie
  3. Príde do nového tímu =neodchádza z neho vyhodený

Takže to o kvalitách Vettela nepovie nič. Ak to chceš tak porovnávať tak porovnávaš jablká s hruškami. Rozhodnú len jeho vlastné výkony v AM.

Já vím, stejně jako o Vettelových kvalitách rozhodují jeho vlastní výkony teď.

To nie je tak celkom pravda… Je to aj o podmienkach. Nemôžeš porovnať jazdca tímu A Š jazdcom timuu B =nemajú rovnakú techniku takže to je neobjektívne. A tvrdiť ze jazdec A je lepší azdec len preto ze v tíme kde Minulý rok jazdil jazdec B ma lepsie výsledky je tiež nepresne keďže F1 sa vyvíja. A je aj o prístupe k jazdcom samotným a práci s tímom =ta je možno najdôležitejšia a vo Ferrari už nefunguje.

Minulý rok neporazil Vettel Leclerca ani když byl Vettel jednička, teď se situace obrátila a Leclerc navýšil náskok na půl sekundy. Porovnávat Vettela jen když je on jednička není to pravé ořechové ne? Já jsem vlastně rád že vidíme Vettela taky v situaci kdy není upřednostňován a kdy auto není na špičce, a řeknu ti je to od něj pěkná katastrofa.

Ja netvrdím že CL nie je momentálne už lepší pretekár je a výrazne a bol aj minulý rok o čosi lepší. Ale hovorím ze podľa mňa nie je Vettel taky zlý ako sa teraz zdá a že to nie je len jeho pričinením a ma v tom prsty aj Ferrari =útokmi na neho, limitaciou dát co ma a autom kt. Postasvili a dlhodobo mu nesedí. A tvrdím aj to že nie je možné aby SV budúci rok nepodáva lepšie výkony ako teraz.

Auto v ktorom je nie je najlepšie už 6 rokov a výsledky boli… Aj minulý rok dokonca. Zrazu nie sú tak cim to bude… Len ním nie

Ale minuly rok Vettel nebol timova jednotka. Mozno prvych par pretekov, ale kedze sa velmi rychlo ukazalo, ze Leclerc ma na to, Vettela zdolavat, dalo Ferrari obom svojim jazdcom rovnocenne postavenie, druhu polovicu sezony uz viditelne preferovalo Leclerca, co sa dalo pekne vidiet naprikald v Sochi.

Jako jestli mluvíš o absolutních výsledcích tak tam přece na autě záleží vždy, letošní Ferrari je na tom hůře než v předešlých letech o tom není pochybnost. Ovšem ty tu opakovaně útočíš na Binotta jak Vettela napadá při tom když si vezmeš jak špatně s tímhle Ferrari Vettel jezdí tak se naopak Binotto drží velmi zpátky. Víš pravdou je že to vypadá že Vettel má opravdu techniku jako Leclerc a když přijdou s vylepšením snaží se to dát na auta oběma jejich jezdcům. Za to palec nahoru jenže vy jim tady stejně nadáváte při tom to byl Checo v Racing Pointu co 2 závody čekal než to taky dostal jako Stroll. A na ty ani slovo :grinning: A to byl Checo vyhozen z týmu asi ještě horším způsobem.

My sa nebaví me o RP totiž. A navyše ja nekritizujem to ze Vettela vyhodili ale ako sa správajú teraz. RP nie je tim schopný vylepšenia na obe auta výrobiť naraz a to ze ich dostane syn majiteľa mi príde logické a bolo by to tak aj keď by Perez ostával. A nikde nevidím že by OS vyhlasoval ako im nebude chýbať aky je to luzer a podobne. A

Matiove vyjadrenia sú nedôstojne koľko z nich si čítal poslednú dobu?
Ten sa drží všeličo len ne spátky.
Skôr obdivujem že HUBU drzí Vettel.