Binotto: Sme na správnej ceste, dôkazom toho je naša frustrácia | Magazín F1 - F1online.sk

Ferrari sa podarilo bodovať s oboma autami už druhýkrát v rade. Z podobného úspechu sa Scuderia tešila naposledy po Mexiku 2019, no i napriek tomu odchádzal Mattia Binotto z Imoly čiastočne frustrovaný. Hovorí, že je to dobrým dôkazom toho, že sa Maranello konečne vrátilo na správnu koľaj.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/27279/binotto-sme-na-spravnej-ceste-dokazom-toho-je-nasa-frustracia

Kaslat… Bitka o podium?

Radsej fakat na sezonu 2021, a ist naplno na vyvoj na 2022.

Aj ked ano, motor sa nemeni, cize ho pouziju…

Len sa bojim, aby sa tym neucicikali, a nezaspali vyvoj pre 2022.

Aston Martin moze ist naplno na 2022, Ferrari sa tesi boju o podia? :confused: A keby si Bottas a Perez zajazdili svoje standardy, co na suchej trati asi daju, obavam sa, ze Ferrari bude koncit prinajlepsom za Mer, Red a McLarenom :frowning:

Áno, je to tak, za štandardných podmienok by s veľkou pravdepodobnosťou Ferrari na pódium nemalo nárok. Na druhej strane, ak je príležitosť, tak prečo ju nevyužiť.
Osobne y som tiež všetko vsadil na sezónu 2022. Jedine, ak by niektoré riešenia bolo možné testovať aj na tohtoročnom aute …

Od minulé sezony jsem čekal od Ferrari zlepšení, ale zlepšili se více než jsem čekal. McLaren udělal s motorem Mercedes taky slušný kus vpřed, Ferrari je ale v tom boji s nima. Oba mají teď 2 dobré jezdce a bude to asi o 3 příčku velká mela. Negativní zvěsti některých k vývoji Ferrari se silně nenaplnili a mám velké tušení že příští rok na tom budou hodně dobře. Najednou jezdí ve Fioranu se starým vozem nějak podezřele často.