Binotto potvrdil, že Ferrari po letnej prestávke nasadí nové ERS | Magazín F1 - F1online.sk

V roku 2022 dôjde k zmrazeniu vývoja pohonných jednotiek, ktoré v nasledujúcich troch rokoch už nebude možné vylepšovať. Jediné zmeny, ktoré budú povolené, sú vylepšenia spoľahlivosti. V marci došlo k zmrazeniu tých najdôležitejších častí pohonnej jednotky, v septembri sa zmrazí aj vývoj hybridnej časti, čo pre tímy predstavuje poslednú príležitosť prísť s výkonnostným zlepšením.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/73585/binotto-potvrdil-ze-ferrari-po-letnej-prestavke-nasadi-nove-ers

Ja by som cakal, ze Binoto povie ze po letnej prestavke nasadia novy strategicky team. Nevadi, pokracujte v tom marazme dalej chlapci. Fandit Vam aj tak neprestanem, robim to uz 30 rokov …

2 Likes

Ja by som bola radšej keby nasadili nového šéfa a aj strategické oddelenie.
No a verím, že sa nezopakujú roky kedy Ferrari po letnej prestávke naberie silný kurz strmhlav dole

1 Like

Nasadenie nových hláv sa tak ľahko nedočkáme. To majú tiež zmrazené na poriadne dlhú dobu.

1 Like

Tak to se nedivim ze jses schopnej toho co tady predvadis, i kdyby to bylo jen 20. Nechces prejit k Mercedesu? Udelej to👽

Fandit Mercedesu je 1.prilis jednoduche, za 2.prilis kompromitujuce.
Akemu teamu si fandil v r.2013 ?

1 Like

Zadnemu. Ber tu pobidku vazne, mysli na zdravi.

2013 to nepozeral :joy: myslí si že keď bude písať pod každý článok, zmení svet :expressionless::joy:

Tu sa pravdy nedozvies od fanatikov mercedes…zacali fandit mercedesu kvoli vitazstvu. Ja fandim timom ktore sa prebojuju dopredu vyvojom a strategiou. Kebyze mercedes nevytvoril podmienky tiez by som im fandil. Mam rad suboje smerom vpred a taktiez sklamania. Patri to k tomu

1 Like

Ziademu… ved nevedel ani citat vtedy.

1 Like

Kecat do něčeho, o čem nic nevíš, ti jde naprosto dokonale.

Já třeba fandím Mercedesu od roku 2010 a to, jestli si dobře vzpomínám, ještě žádné vítězství neměl a dost se potácel dole.

Ale co ti budu vyprávět - ty máš všechny fanoušky Mercedesu za fanoušky úspěchu. Neříkám, že u některých to není pravda - je tu ale mnoho lidí, co s tím týmem jsou déle - ještě od dob neúspěchu.

2 Likes

Právo veta.
Nejvyšší částka na výplatnici i kdyby byli poslední… kdopak to má?

Turboera bola dotlacena ci nie? Dokonca vymahana. Ano ci nie? Staci mi kratka odpoved

1 Like

Turboéra přišla samovolně jako vývojový pokrok a přinesla nejzajímavější období v F1.
Dodnes za to riziko i podívanou Renaultu moc děkuji.

Tak ako jablko padlo na zem…

Jsem rad ze jsem zaujal a ctes vsechny me komenty, pusobive :fu:

Renault rozjel turbo eru a nekolik sezon mel vitezne auto, doplatili na nespolehlivost, v dusledku jim odesli top piloti Prost a Arnoux, velka skoda ze je Renault dodnes bez titulu…

Průkopníci to mají těžké.

Nezvladli spolehlivost, ne turba ale celkovou.

Možno, že si si v roku 2010 kúpila svoje prvé auto (menší Mercedes pre ženy) a rovno si to vtedy spojila s fandením Mercedesu v F1 :slightly_smiling_face: