„Bolo to ťažké. Prišiel síce lockdown, no už od zimných testov sme vedeli, že budeme mať ťažkosti,“ priznal Binotto. „Auto nemalo výkonnosť, došlo k zmrazeniu vývoja niektorých komponentov, ako napríklad motora. Bolo ťažké vyvážiť vývoj medzi rokmi 2021 a 2020, prípadne aj 2022. Celý tím vynaložil veľké úsilie, no našou hlavnou prioritou sa stali roky nasledujúce. A ako som už povedal, všetko, čo sme tento rok priniesli, bolo namierené na ten budúci, aby sme vyriešili naše slabiny.“
Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/14747/binotto-nepovedal-by-som-ze-sme-zareagovali-rychlo