BBC: Právnici usilujú o skoršie uvoľnenie Adriana Neweyho | Magazín F1 - F1online.sk

Že chybí Ferrari v boji o titul je jasné, mne tam chybí i McL teda, přál bych si těsnou bitvu až do posledního závodu

Vyhazov Hornera by mohl zachránit RB.
Nakonec rozsypou vše, co vybudovali, kvůli jednomu giga nadrženýmu egu.

2 Likes

Sorry jako. Nechcem podceňovať Neweyho, ale robiť z neho pomaly božskú bytosť a jeho vstup do nejakého tímu ako gamechanger v boji o tituly mi príde veľmi naivné. Ak teda naozaj prestúpi do Ferrari alebo hocikam inam, tak sa obávam, že prípadné následné sklamanie z nekonania sa zázraku bude veľmi silné.

McLaren je mi od vystrnadění Rona Dennise zcela volný. Pro mě jsou teď McL a Williams pouhé repliky kdysi slavných týmů.
Podobně jsem to měl i s Lotusy, které se snažily parazitovat na bývalé slávě Colina Chapmana.

1 Like

To já nevím. To záleží na záměrech vlastníků a jejich posouzení, kdo pro ně má ve výsledku větší cenu. Třeba ještě dojde k usmíření a “nic se neděje a nikdy nedělo”, ale tomu už moc nevěřím. Prý zítra, tak uvidíme :slight_smile: .

Celé to je v jednom triku, který ostatní nevidí.
Kdyby dal Mercedesu nebo Ferrari na den nahlédnout do své knihy, tak jsou do měsíce v desetině za nimi.

Jasné, ty si tu nič také netvrdil. Ani si netvrdil, že Horner vyletí z RB ešte pred sezónou, to všetko len médiá písali a ty si nám to len zopakoval, lebo my články nečítame a čakáme kým nám ich ty povieš.

Ty nie si člen diskusie, ty si v podstate redaktor, čo tu nepíše svoje názory, ale kopíruje zahraničný bulvár.

Nerob ďalej hanbu rodičom (keďže všetci vieme kto si) a rešpektuj svoj ignore list. :clown_face:

Nevie nejde už iba F1. Proste ktorý dizajnér by odmietol mať Ferrari pomenované po ňom a dosť sa na úroveň Ferrari Enzo napríklad. Máš Legacy zapísanú navždy nir iba v motoršporte, ale celom automobilovom priemysle

1 Like

Hoši pomimo má tu neikto skúsenosti koľko vyšla výmena Alternátora na 1.9 TDI? Nový Alternátor stojí 80€ ale či neviete niekto tak prácu cca, koľko si účtujú

Lebo moje auto poslednú dobu má asi funkčnosť ako motory Ferrari v 2022.

no,neviem kto robí hanbu svojim rodičom…ak sa jedná o Mercedes,tak chrlíš urážky a zosmiešňovania na adresu teamu a osadenstva ale ak niekto,niečo napíše o RB,tak si nervák ako tvoj slávnejší menovec…ako malé rozmaznané decko…

2 Likes

200€ kompletka. :slightly_smiling_face:

2 Likes

Mne tam chybí, vlastnická struktura mi je v tomhle ohledu opravdu jedno

To je horsi nez to vypada, chran se kdo muzes, kam se vsichni ti lidi najednou umisti to nevim :eyes: kauza modry Titanic.

tak to je fakt super. Ako komplet práca aj alternátor všetko zo všetkým?

To je asi jasné. Myslím, že tím “právníci usilují o skoršie uvoĺnenie” je myšleno právě to, co by jako za to RB chtěl, aby mu povolil ty termíny nedodržet.

1 Like

Ale Jose už nezachráníš, ten tu má záchvaty co půl hodina

1 Like

Pro mě je duševní vlastnictví hodně důležité.

Duševní vlastnictví ano, ale ty to bereš tak, že Rona vyhodili, i když on se vyhodil sám svýma rozhodnutíma

Jinak rocni prazdniny jsou nesmysl, aby to melo efekt musel by ten clovek byt odstaven nekolik let tak, aby se kompletne prerusily navaznosti. Hlavne by se musely zkartovat vsechna data, poznamky, nacrty, skice atd. coz je neproveditelny, jeste mu bliknout pred ocima laserem jak v Man in black :rofl: