Kimi Antonelli si v úvodných piatich veľkých cenách vypracoval na čele šampionátu taký náskok, že v dohľadnej dobe sa o svoje vedenie nemusí obávať. Keby bol skúsenejší, pravdepodobne by sa vďaka tomu viac uvoľnil, ale taliansky mladík v tejto situácii nikdy nebol, a tak sa na ňom môže prejaviť ťarcha okamihu a tlak životnej príležitosti. Podľa bývalého inžiniera Roba Smedleyho však tento chlapec má všetko potrebné, aby to dotiahol až na vrchol.
tak to teda ku*va ze nie je generacny talent. Minuly rok kopa chyb, tento rok kopa chyb. Co si akoze niekto mysli, ze za zimu dozrel jak dobre vino ze je zrazu na cele sampionatu? Ma auto, ktore tie chyby svojou rychlostou maskuje, inak by bol kdesi vzadu. Mercedes ma taky motorovy naskok, ze Antonelli moze kazdu chvilu vybiehat z trate, nezvladat starty ci manevre. Ved to vlastne aj vidime. A Russellovi tie auta bud nesadli alebo Wolff “sa hra s gombikmi*”, co sa vylucit neda, vie kolko maju navrch pred zvyskom takze si to moze dovolit a prenho je super prilezitost mladeho potlacit a chvalit sa nim.
Antonelli ma len stastie ze sa ocitol v spravny cas v spravnom teame. Nech si to uzije, tabulky sa nebudu pytat, ako k tomu titulu prisiel, ale kontroverzie okolo kompresneho pomeru Mercedesu, rozdiel medzi vykonom tovarenskych motorov a zakaznickych, uprava pravidiel proti Ferrari, neustale zmeny pravidiel v otazke energii prakticky od preteku do preteku, zavodenie postavene nie na jazdeckych schopnostiach ale na tom, kto ma lepsie naprogramovany harvesting a deployment… V skratke povedzme, ze to bude zvlastny titul…
Noze ukaz par prispevkov kde "cakam” nad Verstappenom chlapce. Aspon 7-8 z tohoto roka daj, kedze mame za sebou vyse 150 dni, nebude to pre teba problem ani velka namaha, kedze to robim kazdy den.
Aj ked tvoj avatar vypoveda o tom, ze tvoj mentalny arzenal nemusi vystacit na vyuzivanie pokrocilejsich funkcii ako je vyhladavanie… V tom pripade nechaj tak