Andrettiovcov čaká v Miami stretnutie s FOM: Sme urazení a pripravení na krv | Magazín F1 - F1online.sk

Taky dost unika smysl, proc vubec existuje moznost vstupu do F1. Kdyz tam nove tymy majitele nechteji, tak at si to uzavrou.

A soukromé firmy nemusejí dodržovat základní práva? Puffe Puffe, takhle michat pravičactví s levičáctvím

Když na to nemají právo, proč mají s FOM konkordskou dohodu?

Tou odměnou jsem myslel vaše “body zdarma”. Nevím jak to správně nazývat, protože ty tohle argumentuješ špatně. Ale v principu je váš argument ohledně bodů (který je reálně špatně ale o tom se teď nebudeme bavit) na podobné úrovni jako právo na účast Andrettiho.

To vaše právo na účast je právě levicový jak hovado, Puff má pravdu :slightly_smiling_face:

Takže já teď půjdu do třeba Amazonu na manažera…
Dám jim životopis, že všechno splňuji a rovnou tam zůstanu, že na to mám právo? Nebo jak to mám chápat?

2 Likes

Otevřel FOM sám za sebe “výběrko” na další tým, nebo s FIA dali možnost týmům se přihlásit? Ve chvíli, kdy do toho výběru vstupuje další strana, tak to neni rozhodnutí jen FOM, to je jedna věc. Druhá věc je, že pokud nechtějí nikoho pouštět, tak nemají vůbec dávat možnost se přihlásit. S tebou se přihlásí dalších 19 lidí a jedno z vás vezmou. Koho vzali, jako 11 tým?

1 Like

Stojim na strane spravodlivosti…
Andretti hovori, ze chcu jazdit, ze chcu pretekat, ale nehovori o tom, ze chce zarobit peniaze.
FOM hovori, ze sa nechce delit o zisky s niekym, kto si len tak pride a povie, ze chce pretekat, ale pritom to mozno bude dlhodobo najslabsi tim v poli.

Riesenie je jednoduche. Postav auto, pretekaj, prve 3 roky ale podiel zo zisku necakaj. A v pripade ze bude skonkurencieschopny, napriklad umiestnenie v top6 pohara konstrukterov, tak po tych troch rokoch sa stanes plnohodnodnym timom F1 so vsetkym co k tomu patri. Ak vsak nebudes mat adekvatnu vykonnost tak s podielom z predaja televiznych prav a dalsich nepocitaj ani potom…

Já to vidím jinak. Existuje proces jak se dostat do sportu, a FIA otevřela přihlášky na volná místa. A schválila je. Vůbec bych se nedivil kdyby ho nakonec skutečně odmítli tak že to skončí u soudu protože těch peněz do toho jistě Andretti dává hodně a F1 si nemůže dělat z nich jen srandu. Doufám že to skončí přijetím a ne soudem.

2 Likes

No právě a tady je celej ten problém.

To ale není problém Andrettiho.

Ale ve finále ani FOM.

Vždyť FIA otevírá přihlášky pro F1 kde maj smlouvy na 12 týmů :man_shrugging:

Tak doufám, že FOM přijme Hitech.

Samozrejme.
Teoreticky Andretii investuje v 2024 500 mega a v 2027 bude mat ten team hodnotu 1000 mega.
To stve velku trojku.
Preto chcu aby im Andretti daroval 500, 600 mega uz teraz.

Oba dva, beru :slightly_smiling_face:

Nerozumim proc by Andretti mohl soutezit vsude po svete, ale v F1 ne i presto ze zrejme plni podminky pro prijeti. Pokud jim Andretti nevoni, nebo kdokoliv jiny proc si tam rovnou nedosadi jen toho koho sami chteji a nelakaji zajemce a nevytvari jim ztraty.

Já bych ještě 2 vyškrtl na 8.,:grin::grin:

Tímy, FIA aj FOM už pracujú na novej spoločnej dohode, aby týmto “nedorozumeniam” predišla. Potom bude všetko jasné ako facka :slight_smile:

Hmm

Ty si to dneska dokončil k dokonalosti :stuck_out_tongue:

1 Like