Alpine sa v Belgicku premení na Deadpoola a Wolverina | Magazín F1 - F1online.sk

Matúš Pavlíkdnes 13:13

Tím Alpine v Belgicku kompletne zmení svoje farby. Špeciálne lakovanie francúzskeho tímu je v tomto prípade skutočne špeciálne, aj keď mu naďalej dominuje čierna, do ktorej tím odel svoj monopost A524, aby ušetril váhu. V tomto prípade nám to však nevadí, keďže čierna sa k superhrdinom ako Deadpool či Wolverine dokonalo hodí.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/165213/alpine-sa-v-belgicku-premeni-na-deadpoola-a-wolverina

Vzdadu to vyzerá ako Monster Energy :smiley: inak celkom cool

Odkedy sa Alpine pohybuje v tej horsej polovicke pola s vyhliadkami na maximalne 9-10 miesto, tak uz ani tu vahu farby neriesia. Tak to ma byt!

Lakovanie pekne. Kludne nech si ho nechaju do konca sezony.

1 Like

Keď som ráno napísal v jednej sekcii, že Alpine má aj iné dôležitejšie veci na robote ako riešiť jazdeckú otázku a oplakávanie straty Piastriho, tak som tým zrovna fakt nemyslel TOTO :smiley:

1 Like

a nebude to na trati vyzerat ako Haas?

jaj s tymito svetlami to vyzera paradne a potom to vyjde na trat a alfa romeo… ale inak super, snad bude aj nejake promo, ako mali starwars v monaku.

1 Like

Az som sa nastrasil ze sa Alpine dohodol na dodavkach motorov z Maranella :smiley:

Na obrazkoch to vyzera lepsie ako modro carbonovo ruzova (s tou kombinaciou mohli robit promo pre Barbie :smiley:)

Deadpoola ma kazdy rad, snad nikoho v Belgicku nezostrelia z trate :eyes:

1 Like

Fajn oživení. Ještě by to chtělo oživit nějakým slušným výsledkem, ale pokud nezasáhnou nějaké příznivé okolnosti, tak Renault zase utře nos.

Renault začal kopírovat začínající Hondu? I když ani letošní Honda se spolehlivosti zrovna moc nevyniká.

1 Like

Nie Renault ale Gasly, Ocon je v pohode

Odkdy si jezdci vyrábějí pohonné jednotky sami?

Evidentne sa ten toxicky Ocon sprava daleko lepsie k monopostu ako sladky Gasly

To jsme viděli velice názorně v Monaku. :grin:

1 Like

Není to špatný :slightly_smiling_face:

1 Like

Aj tie helmy si podelili :+1:

Ferrari bude závidět. :slightly_smiling_face: