Alpine predstaví nový monopost budúci mesiac, ukázal i nové farby | F1online.sk

Renalution, taký je názov novej marketingovej stratégie Alpine. Ako bolo už v septembri minulého roku potvrdené, tím Renault prejde po novom roku rebrandingom a premenuje sa na Alpine. Zvyšok však zostával zahalený rúškom tajomstva, až doteraz.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/20603/alpine-predstavi-novy-monopost-buduci-mesiac-ukazal-i-nove-farby

Ach jaj, to je zas nuda, prečo skoro celé čierne… úprimne som od Alpine čakal nejaky pekný odtieň modrej alebo tak. Nechápem, prečo skoro všetci v poslednej dobe dávajú čiernu/bielu/šedú na monoposty.

Je to len prechodné lakovanie, niečo sa štýl čierneho predsezónneho Renaultu z minulého roka. Očakávam (a dúfam), že pri koncovom produkte budú o dosť kreatívnejší.

2 Likes

Popravde ja som celkom rád že to bude prevažne čierna aj keď za žltou mi bude ľúto. Keby to bol nejaký odtieň modrej nebolo by to tak rozpoznateľné keď už je tam tmavomodrý Redbull, modrobiele Alpha Tauri a bielo modrý Wiliams. Takto keby sa mercedes vrátil k striebornej tak by mali jediné čierne auto v poli. Som zvedavý na finálne lakovanie čo s tým urobia.

Typická pre Alpine je úplne iná modrá než používa Red Bull. Alpha Tauri používa takisto veľmi tmavú modrú (skoro až čiernu) a navyše je z väčšej časti biely. A Williams je celý biely, tam sú modré iba niektoré prvky. Čiže nebál by som sa, že by sa to nedalo rozoznať. Naopak by bol ten štartový rošt pestrejší, takéto fádne autá má viacero tímov. Snáď tá konečná verzia bude vyzerať lepšie.

Tak keď tmavomodrá skoro čierna tak rovno prešli na čiernu. Mne nejak nevadí či to je pestré alebo nie len nech má každý nejakú typickú farbu ako teraz Mclaren alebo Ferrari.

Musia ist do skoro tyrkysovej ako ma alpine. Cierna je onicom! Zlta by bola tiez fajn.

1 Like

Je to len nástrek na testy, píše Alonso

Kde jsou ty časy kdy se při prvních obrázcích diskutovalo o pestrém provedení technických novinek, křídlech či jiných technických vychytávkách a dnes?
Pouze o barvě, která ještě ani není tím závodním zbartvením. Prostě bída bidoucí. :thinking:

ved to je v podstate predstavenie nazvu Alpine. Auto este pride.

1 Like

Příjde, ale stejně se opět budou probírat pouze barvy.