Alpine netušil o Alonsovom podpísaní zmluvy s Aston Martinom, prezradil Szafnauer | Magazín F1 - F1online.sk

Když je dnes taková zábava, tak ještě něco přilejeme. :slight_smile:

q558

Mick Schumacher má mít u Haasu skutečně konečnou, uvádí to i poměrně solidnější zdroje. Mě to docela překvapuje. Nakonec mohl by skončit v té Alpině. Ocon s Mickem, já myslím že se uhýbat nebude :crazy_face:

Kdyby šel Schumacher do Alpine, tak by to byl pro ně totálni W.
Schumacher by jezdil vepředu, zvýšila by se pozornost na něj, zvýšila by se pozornost na Alpine.
Marketingově by ten tým brutálně vystřelil do nebes.

Alpine vysmátej a zbyly by 2 kyselý okurky. :smiley:

To si vůbec nemyslím, spíše by byli často v sobě a to by bylo drahý. Ale někdo tam nakonec jezdit bude, a na výběr najednou opravdu moc není. Ale nevíš proč ho chce Haas a Ferrari propustit? Přeci jenom se trochu zvedl ne?

Možná jedna věc by mě napadla.
Ferrari mají oba jezdci smlouvy do 2024. Myslím, že oba pokračovat nebudou.
Takže pro Ferrari není Mick téma. Zároveň ho nemůžou nechat v Haasu. Jezdil by víceméně pořád vzadu a byl by ještě za většího nýmanda než je teď.

Čistě hypoteticky, kdyby měl jít Mick do Alpine:
Ferrari pustí Micka do Alpine. Smlouva na 2 roky do 2024. Bude jezdit vepředu 6-7-8 místo.
Pro Ferrari to bude pecka.
Mick si udělá trochu jméno. Bude nablýskanější. Bude se o něm mluvit. Bude se spojovat s Ferrari.
A pak tradáááááá.
2025 Mick Schumacher ve Ferrari. Hroznej doják. Hollywood. Fanoušci Ferrari a celá Itálie u vytržení.

Tak nemyslim, ze Alpine bude mat problem, s prazdnou sedackou. Mick je urcite jednym zo zaujemcov.

Takze Piastri do AT, Gasly do Haasu, Schumacher do Alpine…

Som rad, ze sme to vyriesili, mozem ist spat.