Alpine netušil o Alonsovom podpísaní zmluvy s Aston Martinom, prezradil Szafnauer | Magazín F1 - F1online.sk

A to se s tebou rád vsadím :sunglasses: Takže já tvrdím že tam vydrží déle než rok. Buď tu sesmolím dlouhou A4 jak jsi měl pravdu nebo ty o tom jak nefalešně vyneseš Alonsa do nebes :stuck_out_tongue:

Ale až po tom, že se spolu sejdeme a společně si lykneme pár piv, nebo sklenek šáňa. :champagne:

Tak teda přijeď.

Zajímalo by mě proč by chtěl Piastri tak moc z Alpine? Alpine by si měl položit stejnou otázku.

no ak Piastrimu vyprsal kontrakt na konci Jula a zrazu volny Piastri podpisal hned Mclarenu, alebo bars aj u Helmuta tak to maju v Alpine prieser.

Alonso momentálně na lodi u řeckých ostrovů rozhodně není, dle instagramu si jezdí je na své autodráze :sweat_smile:

Modrý Stig? :laughing: 15 znaků

Na veselejší notu: :wink: :slightly_smiling_face: :smiley: :rofl:

Konverzace Lawrence Stroll Lance Stroll, předevčírem u večeře.

Lawrence: Lanci, narozeniny máš sice až v říjnu, ale hádej, koho jsem ti koupil…
Lance (přemýšlí - a pak nadšeně): Buzze Rakeˇtáka???
Lawrence: Buzze Rakeˇtáka už neměli, ale koupil jsem ti Fernanda Alonsa!
Lance: Jé, tati, jé, to je super. Fernanda jsem vždycky strašně moc chtěl. Díky, tati.
Lawrence: Ale aˇt ti vydrží dýl než ten předtím.
Lance: Jasně, tati. Ale Sebastiana jsem měl taky moc rád. A neutrhl jsem mu ani jedno ucho a ani oči se nemusely přišívat.
Lawrence: Já vím, Lanci. Ale Fernando má už 41 let, takže s ním zacházej opatrně.
Lance (ohromeně): Tolik? (s podezřením) Takže to ho asi na moc dlouho mít nebudu…
Lawrence: Ne, Lanci, dva roky a šmitec.
Lance: No a tati… koho mi koupíš, až Fernando půjde do pudlice?
Lawrence: A koho bys chtěl, Lanci?
Lance (chvíli přemýšlí - a potom): Maxeeee! Max je super! Max je nejlepší! ˇZe mi koupíš Maxe, tati?
Lawrence: Maxe ti koupím rovnou i s celým Red Bullem. Ten Aston stejně stojí za prd.
Lance: No a - tati?
Lawrence: No, copak, Lanci?
Lance: Zase vyhodíme Sergia?
Lawrence (s povzdechem): Ano, Lanci, zase vyhodíme Sergia.

3 Likes

Koniec špekuláciam o tom, že Piastri pôjde niekam inam. Alpine ho práve oznámili ako svojho nového pilota pre sezónu 2023! :smiley:

2 Likes

Ja si nerobím o Alonsovej osobnosti ilúzie. Nie je to žiadne neviniatko. Ale ktorý šampión bol iný? Možno Jim Clark, ale to bola celkom iná doba. :smiley:

Avšak aj tá jeho “temná” stránka je dôležitou súčasťou toho, prečo dosiahol také úspechy a prečo patrí medzi najväčšie legendy tohto športu. Patrí to k tomu :sunglasses:

2 Likes

Tak to se nám ulevilo :smile:! Nakonec to šlo docela snadno, oni v tom Alpine taky nejsou tak neschopní, jak se z nich někdo narychlo snaží udělat…

Mě se líbí tenhle :grin:

7 Likes

Sorry, ale s tímhle nemůžu souhlasit, asi si každý pod pojmem “žádné neviňátko” představíme něco jiného. Jedna věc je třeba tvrdost ve vyjednávání, tvrdost na dráze, když to nepřekračuje rozumné meze (které má taky každý jinde), ale druhá věc jsou základní principy slušnosti. Ty platí pořád stejně - pokud Alonso podepsal jinde, měl to říct osobně šéfovi týmu, aby se to nedozvěděl z tiskové zprávy AM. Pokud dokonce na přímou otázku lhal jen kvůli tomu, aby Alpine “prošvihl” termín podpisu jiného jezdce, tak je to normální ubohost. To nemá s chováním šampióna společného vůbec nic.

2 Likes

Samozřejmě, měl to říci. I když Piastriho by si nikdy neměli nechat ujít po termínu, tam to mělo být vyřešeno před tím takže to tým neomlouvá.

Tak to asi dostatečně pořešené měli, nakonec to všechno dobře dopadlo a všichni můžou být spokojení :slight_smile:. Ale byl to fofr!

3 Likes

Zatím bych ještě počkal, zatím je to poslední oznámení Alpine nezvykle osamocené. Snad z toho nebude právní přetahovaná.

Aspoň bychom se měli o formulových prázdninách čím bavit, takhle se všechno řeší moc rychle… Ovšem samozřejmě, stát se může ledacos.

Krásné skoro jako bych tuhle ptákovinku vymýšlel sám. :+1:

Krivak sa nezmenil :smirk:

Ako Alonsov fanúšik súhlasím s @Evap .

Dá sa tolerovať, že sa s Alpine snažili prekabátiť jeden druhého. Nepáči sa mi to, ale F1, whatever.

Ale keď už raz mám podpísané a vec je uzavretá, tak skrátka prídem a poviem ako sa vec má. Fernando je v tomto bohužiaľ ako mnohí Slováci, má pocit, že byť veľkorysý je zbytočná slabosť a hlúposť. Nie je, dokonca sa to často oplatí.

Tí, ktorí mu vyčítajú, že sa stále nepoučil, majú bohužiaľ pravdu.

2 Likes